dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ew-ka

    Parkiet cd......

    acha ....mierzyliśmy wilgotność naszego podłoża pod parkiet ( przypominam ,że wylwka miała miejsce w grudniu 2004 , czyli 5,5 miesiąca temu ) . Pan Jan -ten od podłóg - przywiózł jakieś tajemnicze urządzenie - wykuł dziurkę w posadzce , wyskrobał zawartość ,odmierzył 200g wypał do jakiegoś szejkera ,coś tam dodał , zamieszal i odstawił na 10 minut. Przytwierdzony do tego zegar pokazywał wilgotność naszej posadzki i zatrzymał sie na podziałce 2,3 % .... :o :o :o ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Parkiet

    Kupiliśmy parkiet I gat. dąb u producenta ... :lol: cena barrrrdzo przystępna ... 80 zł /m2 . Wczoraj został polożony w pokoju dziennym ( potrójna jodła ) a dzisiaj od rana trwały prace w sypialni . Przy układaniu pracuje Heniek , kolega -sąsiad Janek i Dziadek . Dziadek obrabia i docina w kątach i przy ścianach ,Janek układa ,Heniek smaruje klejem ....
    Parkiet jest piekny ,bezsękowy i równy . Pierwotnie jeździliśmy do Castoramy ,ale niestety za ...
  3. Początek

    Nic się nie dzieje... :( :( :( :(
    Czekamy na uprawomocnienie pozwolenia... :-? :-? :-? :-?
    Jak będziemy mieli dziennik budowy i to ... podstęplowany , rozmowa będzie inna..... :oops: :oops: :oops:
    Jutro spotkanie z kandydatem na wykonawcĘ nr1. potem kolej na numer 2 i 3 !!!!1 :) :) :) Wzór harmorogramu i umowy...do wglądu....No zobaczymy...
  4. Dziennik Sylwka i Kasi

    Piątek 3 czerwca 2005r.

    No i przyniósł ... dzisiejszy dzień stał pod znakiem nerwów i niezadowolenia. Skończyła się moja radość z "dobrej" ekipy dekarzy. Wspólnie z żoną znaleźliśmy wiele niedociągnięć (prawdopodobnie jak to zwykle bywa ze strony inwestora trochę przesadzonych ale jednak). Przygotowałem już listę uwag (znowu - jak dla murarzy), uprzedziłem majstra dekarzy, że w poniedziałek mają przyjechać razem z szefem bo mam zastrzeżenia. ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    Cytat Napisał lunamaluna
    Ja mam dzis jakos manie, komentuje i komentuje

    prosze wpisuj sie w komentarzach, nie w dzienniku ok?
Strona 1 z 2