dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Koniec podziałów i koszty…

    Czas zakończyć podział i w tym momencie zakupiłem 4 paczki styropianu 15cm tak żeby wypełnić przerwępomiędzy budynkiem a garażem, szybkie klejenie na pianę, 2 godzinki i trzymasię potem siatka na zaprawę. Na drugi dzień od szczytów przerwy pomalowane dysperbitemi potem dwa razy siatka nasycona dysperbitem trzyma jak diabli i to nieprzemakalne.



    ...

    Updated 03-07-2013 at 22:14 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. i trochę od ogrodu

  3. Elektryka

    Mężuś podjął się własnoręcznie wykonać instalację elektryczną i alarmową, a przy okazji zamontował przewody do rolet. Mam nadzieję, że kiedyś te rolety będą
    Pan Fachowiec przyjechał, żeby odebrać instalację i stwierdził, że mogę być z Męża dumna No to jestem. Dumna i szczęśliwa, że udało się zaoszczędzić sporą sumkę, która pewnie by się uzbierała jak się policzy te wszystkie "punkty".
    Każde gniazdko dostało numerek, wszystko obfotografowane, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: elektryka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Kiedy zacząć budowę

    To pytanie często zadajemy sobie po zakupieniu działki i planowaniu wszystkich prac. Oczywiście dom można zbudować nawet w dwa lata, jednak zbieg okoliczności i finanse mogą sprawić, że budowa potrwa nawet 5 lat. Jestem pracownikiem sklepu z materacami . Według mnie dobrze jest zacząć budowę kiedy mamy na tyle funduszy, żeby postawić szkielet budynku i w takim stanie dom przeczeka zimę. W idealnym wypadku można również zamontować okna i mieć zakończone prace przy budowie dachu. Jest
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, czas budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Leje sie przy komie cd....

    Wczoraj padało, znowu mi poddasze zalało, mniej ale znowu przecieka czyli ostatnia naprawa nie była wystarczająco skuteczna. uznałem ze
    a) poinformuje grzecznie p. Radka (osoba u której kupowałem dachówkę + która poleciła mi dekarza ) że poleconego przez niego dekarz można o kant d***y rozbić
    b) nie koniecznie cenzuralnie powiem p.Tomkowi P. - dekarzowi co sądzę o jego pracy
    c) znajdę kogoś kto zrobi to tak jak trzeba

    Nie wiem jak to się zakończy ...
Strona 1 z 2