dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. prąd - początek, czyli czarna magia

    Zaczęło się wczoraj, a ja nadal mam mnóstwo wątpliwości - co, gdzie i jak?

    Jest ich sporo, ale najwięcej dotyczy oświetlenia salonu - wymyśliłam kilka wersji i ciągle mam wrażenie, że to nie to. Mam świadomość, że oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza, nadaje mu charakter i determinuje ustawienie mebli, a ja naprawdę chciałabym uniknąć "rycia" w gotowych już przyszłych tynkach!

    A dzisiaj rano doznałam jeszcze ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00256 (2).jpg
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	64131   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00258 (2).jpg
Wyświetleń:	299
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	64132   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00259.jpg
Wyświetleń:	287
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	64133   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00261.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	64157  
  2. Z innej beczki

    Któregoś dnia, zmierzając po pracy na działkę, przejeżdżaliśmy obok stawów znajdujących się nieopodal. Zobaczyliśmy, że para łabędzi, którą często tam wcześniej widywaliśmy, doczekała się potomstwa. Dwa małe szare "brzydkie kaczątka", wyglądały jakby ledwo co się wykluły.



    Z innych dobrych wieści, pragniemy poinformować, ...
  3. W oczekiwaniu na dach

    Oto najnowsze wieści z frontu walki z wiatrakami. Ostatni post miał miejsce 6 tygodni temu, więc trzeba nadrobić zaległości. Zatem po kolei.

    - Po zalaniu wieńcy nad ściankami kolankowymi i wymurowaniu kilku ścian na poddaszu aktualna sytuacja na placu budowy wyglądała tak (stan na 19 maja):



    ...
  4. Nudy

    Wczoraj rano pojechaliśmy na budowę. Niestety ciągle padał deszcz . Zaczęliśmy robić szalunki na wieniec na fundamentach. Najdłuższa ściana gotowa ale jeszcze sporo do zrobienia. Tylko przemokliśmy i wróciliśmy do domu ale i tak byliśmy do 17 h. Chcieliśmy jutro zalewać wieniec, a tu szalunki nie zrobione. Od jutra mamy urlop. Chwilowo nie ma po co wyjeżdżać, bo brzydka pogoda. Mamy taki plan, że zalejemy wieniec i ...
  5. Du?e post?py C.D.

    - 03-07-2011 - 20:27 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FORUM11.jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	64125

    Pozdrawiam
Strona 1 z 5