dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy KZE

    31.07.2008r.

    To co się dało zostało zrobione przez Parkieciarza. 8) W sumie, to nie widać, że zaczął od innego rogu niż ja chciałem.. Może miał rację.. :oops: :roll:
    Tak wygląda salon:

    A tak pokój gościnny na parterze:


    Teraz parkiet musi poleżeć co najmniej 2 tygodnie zanim zostanie scyklinowany ...
  2. Dziennik budowy KZE

    28.07.2008r.

    Dziś parkieciarz rozpoczął układanie klepki w salonie. 8) Wszystko fajnie, tylko ... że rozpoczął układanie nie od tego rogu co ja chciałem... :( Na moje pytanie: Why? Odpowiedział, że potrzebował dużej ściany by wyprowadzić. A ponieważ klepka jest układana w 1/3, więc jeśliby źle coś wyprowadził, to linie na podłodze mogłby nie być równe.. :roll: No nic..
    A tak wygląda salon po jednym dniu roboty:
    ...
  3. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Dzisiaj, o przepraszam wczoraj sprzątaliśmy teren wokół domu. Nie było łatwo, bo słońce prażyło niemiłosiernie. W najbliższy piątek będą nam wstawiać okna. Nie mogę się już doczekać. Nasz domek zaczyna naprawdę nabierać kształtów i wiem już na 100 %, że warto było zadać sobie tyle trudu przy budowie. Następne wakacje spędzę na urządzaniu ogrodu i na odpoczynku na moim pięknym, środziemnomorskim tarasie :D :D Z pewnością wiecie o co chodzi - oleandry, bugenwilie, oliwki... i zimne drinki z parasolką ...
Strona 9 z 9