dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ściana kolankowa + wieniec

    Czas troche nadgonić dziennik i opisać nasze postępy. W maju zaczelismy stawiać ścianę kolankową na dwa pustaki. Potem szalowanie wieńca, no i w czerwcu wylewka wieńca. O dziwo obyło się bez żadnych problemów Oczywiście troche to rozwleczone w czasie, ale inne rzeczy też trzeba robić.



    ...
  2. Składamy projekt :)



    Jutro drukujemy i składamy do kupy projekty, jeździmy po podpisy i gotowe! Dzwoniłam dzisiaj do Starostwa jak wygląda sprawa z wyłączeniem z produkcji i dowiedziałam się, że ten papier nie jest potrzebny do zgłoszenia zamiaru budowy (to taka zmiana razem z tym wprowadzeniem zgłoszenia? Czy faktycznie to nie było potrzebne do PnB?)
    Co oznacza, że papiery można składać w Starostwie! Zarezerwowałam sobie sprytnie termin na platformie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: koniec, projekt, starostwo, zgłoszenie zamiaru budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Wykańczamy......

    Niesamowite jak podłoga i drzwi zmieniają w momencie cały dom. I jaka przyjemność ściągnąć buty i chodzić gołymi stopami
    Ułożyliśmy panele oraz zamontowaliśmy drzwi wewnętrzne. Nie wszędzie - zostawiliśmy drzwi do garderób. Zastanawiam się nad innymi, w sypialni na pewno nad krytymi w ścianie. W pozostałych pokojach w zależności od przeznaczenia
    Obecnie czekamy na montaż kuchni - końcem tego tygodnia.
    Zdjęcia całości prześlę jak się trochę ...