dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. pierwsze koty za płoty

    Ufff, dzień się kończy.
    Jestem lżejsza o 4 tysie za zbrojenie do ław fundamentowych, gwoździe, drut wiązałkowy, i coś tam jeszcze. Załatwiałam na gwałt deski budowlane ale okazało się, że na za późną godzinę byłby transport i w końcu wykonawca sam kupi.
    Już wyszło małe niedogadanie. Ale mam nadzieję, że pierwsze i ostatnie. Wczoraj wykonawca powiedział mężowi -że Pani Ala już będzie musiała zamówić stal i deski. Mąż mi przekazał, ale że nie znał ...
  2. Czekanie, czekanie, czekanie...

    3.08.2011
    Czekanie mnie dobije. Energetyka - czekanie (30 dni). EMPEGEK - czekanie. I to tylko warunki techniczne przyłączenia mediów. Był mały zgrzyt bo M36a ma 16 m szerokości a miejski wizjoner - urbanista zapisał, że może być max 15 i tak to zostało ujęte w planie ale na szczęście nadzór budowlany i władze powiatowe wydające pozwolenia są znacznie bardziej elastyczne. W zasadzie to tylko sprawdziła pani, czy jest przepisowe 4 m z każdej strony. Spadł mi kamień z ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: przeróbki, warunki techniczne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Koniec z fundamentami

    Nareszcie koniec z robieniem fundamentów Już nie mogłam się doczekać, kiedy skończymy. Dzisiaj pomalowaliśmy dysperbitem już na gotowo. Chcieliśmy na jutro zamówić koparkę ale nie udało się, bo zajęte. Może na piątek się uda. Jutro biorę szpadel i sama trochę zasypię piasku przed garażem, bo cały czas zsypywał się i trzeba było wymiatać. Za karę go zasypię . Na piątek zamówimy 3 samochody piasku. Jak koparka zasypie, to będę mogła obliczyć cały koszt ...
  4. Juz????

    Chyba cos ruszyło sięDziś geodeta ,jutro przychodzi Pan Murarz z ekipką, będą robić zbrojenie. W koooooooooońcu . Bo przestało padać .Zrobię zdjęcia i to upamiętnie, w razie czego-czyli gdyby znowu zaczęło padać.Ustalamy wszystko, kolor dachówki, elewację, koszty Wm z rekuperatorem i GWC, rod zaj okien. Ale będzie , a pieniadze juz płyną jak rzeka -wezbrana.Pan Murarz chce taniej wody do picia , bo pracodawca ma zapewnic . Uśmiałam się , może i ma , tylko tem . ...
  5. Z122 - szambo

    2 sierpnia przyjechało do nas szambo Zamówiliśmy je z drugiej połowy Polski - to sprawka sąsiada - żeby było taniej
    O 8 rano koparkowy zaczął przygotowywać wykop. Na początku było ok, ale potem już tylko gorzej Nasze kochane wody gruntowe znów o sobie przypomniały Ziemia się obrywała, osuwała, ah ciężko było. Straciliśmy przez to dwa słupki z ogrodzenia... na całe szczęście nie naciągnęliśmy dotychczas siatki, więc nie było większych strat.
    ...

    Updated 10-08-2011 at 17:56 by jacek_

    Tagi - katalog słów kluczowych: szambo betonowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjecie044.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	77,6 KB
ID:	69461   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjecie043.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	69462   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjecie045.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	73,9 KB
ID:	69460   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011-08-02-17.56.03.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	68222   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011-08-02-17.55.34.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	68223  

Strona 1 z 6