dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Dzisiaj był dzien pełen wrażeń - około południa przywieziono wełnę mineralną oraz płyty G/K.
    Zdecydowałem się na wełnę URSA 0,040 10cm (będę układał podwójną warstwę na stropie) - wyszło tego w sumie 22 paczki/rolki.
    Płyty G/K nosiliśmy z ojcem chyba godzinę (67 zwykłych i 9 zielonych), nie wiedziałem, że gips może tak człowieka zmęczyć - od razu myśli krążą wokół zimnego piwka :)

    Następnie pojechałem się przypomnieć w sprawie ...
  2. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Pytacie w komentarzach co u nas nowego. Czym prędzej więc donoszę, że działo się wiele i… niewiele, zależy z jakiej perspektywy na to spojrzymy :wink:
    Tak więc: ekipa jest, kierownik też, rozpoczęcie budowy zgłoszone. Teraz załatwiamy stal, beton, koparkę, fachowców do rozłożenia kanalizacji, geodetę do wytyczenia budynku i podłączenie prądu. Skrzyneczkę prądową posiadamy, bo działka jest uzbrojona. Jednak przed rozpoczęciem budowy należy zawrzeć z Enionem ...
  3. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    Jutro spotkanie z kierownikiem budowy celem uzupełnienia notatek w dzienniku budowy :-)

    A bank milczy. Dziś po próbach dodzwonienia się i mailowania okazało się, że nasza pani doradczyni :-) jest na urlopie do 7 września-czyli w pracy będzie dopiero 10 września. Człek, który ją zastępuje milczy jak zaklęty - nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na maile. I co tu robić??? :evil:
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Coraz bardziej cieszę się, gdyż praca nad dachem myślę, że dobiega ku końcowi.... :) :) :)
    oto efekt strony wejściowej.


    A tutaj moje kominy, jak widać nie są obłożone klinkierem ze względów praktycznych...A tak w ogóle, to teraz żałuję, że wcześniej nie zainteresowałam się rekuperatorem, bo kominów wcale nie musiałoby być, a tak jestem "tylko" 5 tys do tyłu - tyle ...
  5. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    No dobra. Z ociaganiem trochę, bo bałaganu nie umiem jeszcze opanować, no i jeszcze nieskończona - wklejam kuchnię :oops: :

    [img]http://img69.imageshack.us/img69/550/85890678ee9.jpg[/img]

    [img]http://img214.imageshack.us/img214/54/50536744qe0.jpg[/img]

    Brakuje jeszcze frontu na zmywarce, jeden jest do wymiany (zły rozmiar), i szuflada jest zarysowana. Ale za to podłączylismy własnoręcznie zmywarkę i zlew i puchniemy z dumy :wink: :D :oops: ...
Strona 1 z 8