dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Anpiego

    3 listopada 2005

    Dzisiaj spotkałem się z dwoma potencjalnymi wykonawcami, którzy mogliby się podjąć zrobienia mojego stropu - przypomnę - ok. 100 m2 powierzchni, w tym balkon 9 m2, 2/3 powerzchni stropu teriva, 1/3 płyta, schodów betonowych brak.

    Dostałem dzisiaj oferty na samą robociznę - uwaga, co wrażliwsze osoby proszone są o zajęcie pozycji siedzącej i rozluźnienie się:
    propozycja nr 1 - 5.000 zł
    propozycja nr 2 - 11.000 zł


    Z wrażenia ...
  2. dziennik :) TAB

    Ocieplamy fundament przed zimą, styropian, kleje, siatki itepe. Robi to taki "magik". Rano idzie do sklepu i kupuje na śniadanie 2 piwa. Jak mu mąż chciał kawę zrobić, bo akurat sobie robił, to "magik" powiedział, że wczoraj pił. A poza tym wolałby jakąś nalewkę :) Do końca tygodnia powinien uporać się z ociepleniem.

    Jutro może będzie piasek do obsypania domu, na razie 50 ton.
    Wolę nie mysleć ile ziemi musimy nawieżć na działkę. ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Jedna z dziwniejszych rzeczy to dobrowolne chodzenie na badania krwi ..brrr. :( Z ponurą wizją igły zbliżającej się do ręki zgłosiłam się do laboratorium. Wracam do domu dumna i blada (tylko jedno zasłabnięcie zamiast pełnej klasycznej utraty przytomności ), a tu niespodzianka. :roll: Panowie robią dalszą część kostki. No więc biorę byka za rogi. Zaczynamy :
    - Wie pan, że na podjazd do garażu który ma prawie 100m poszło około pół tony cementu? A wam na około ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    Wątpliwości.
    Czy płytki bez fug wyglądają zupełnie inaczej niż z fugami?
    Wybraliśmy podłogę do kuchni w dziesięć minut. Była wystawiona już zafugowana, z dekorkami. A teraz jak mi Pan Glazurnik zaczął ją kłaść i już 3/4 jest położone, to ja staję, gapię się....gapię....i jakoś nie jestem przekonana, czy mi się podoba. Strasznie to takie WYRAŹNE. Pan Glazurnik pociesza, że z fugą będzie inaczej. Inaczej to tak, ale czy lepiej? Sprawa jest o tyle pilna, ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Dzisiaj został zakupiony kominek. Mój Mąż pojechał i odebrał, ja tylko wiem jaki, i to tak mniej więcej, bo na własne ślepia jeszcze nie widziałam. Widzi mi się, że czeka na mnie coś takiego:
    To Spartherm Rundo 650
    Mógł być jeszcze z szybą otwieraną do góry, ale taki zdecydowanie woleliśmy. Jakoś Mój Mąż podzielił ze mną wizję, kiedy to zasadzam się przy kominku, otwieram szybę do góry i nawet nie ...
Strona 1 z 4