dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Wynalazłam nowe zastosowanie tytułu. Będą w nim daty. Dla potomności kolejność prac i dla mnie, piszącej w wielkiej rozciągłości, łatwiejsze znalezienie odpowiedniego miejsca w dzienniku.

    Tak więc tego dnia zostałam przez deszcz zmuszona do pozostawienia pompki w studzience. Duży po pracy przyjechał i wyjął ją, bo nie była już potrzebna. Ale trzeba było widzieć moje zdziwienie kiedy wróciłam do domu. W garażu sucho, studzienka pusta, a w środkowej części ...
  2. ~dom anny

    a w domu wszystko dzieje się pod linijkę




    chyba widać - narysowana jest kreska i na niej dopięty będzie przewód :yes:
    i tak wszędzie



    a hydraulik zapatrzył się na elektryka i też wszystko robi po kątach prostych
    bardzo dobrze to wygląda:yes:

    ...
  3. Faworyt jackh'a

    A tutaj świeże fotki , tutaj widok stropu przed zalniem, dziura na schody i dalej strop nad salonem


    A tutaj gabinet i strop nad salonem, tak jak ta pierwsza deska po lewej leży będzie puszczony wewnątrz pustaków kanał wentylacyjny do salonu. Udokumentuję żeby nie było, jutro kupię rurę i się wstawi, dam fotki jak już będzie po...

    ...
  4. Na olchowym polu

    jutro do wylania została ostatnia część chudziaka, postoi z tydzień i ruszamy z murai- materał juz zamówiony


    w międzyczasie zasadziłem kępę klonów



    i świerków


    stawy tez juz zazielenione wokoło


    trochę pokarczowałem ...
  5. ~dom anny

    brzoza appppppsolutnie nie nadaje się do takiej zabawy

    po dwóch latach wygląda żałośnie a jeszcze rok i zacznie się rozkładać






    nałożyliśmy duuuuużo kory - co by w tym roku na pielenie poświęcać jak najmniej czasu

    no i smutno bo kwiat magnolii został zamrożony w pąku - nie kwitły więc:( ...
Strona 1 z 13