dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Dziś zaczęli nam chałupę styropianić 8)



    Póki co styropianem zostaną obłożone jedynie lukarny i daszki nad wykuszami, reszta w październiku dopiero.

    Do tego standard - ciąg dalszy kanalizacji, odrobinka jedynie, bo czasu na robotę miałem wszystkiego trochę ponad godzinę. Dokończone podejście pod umywalkę, w którym się jeszcze zastanawiam ...
  2. Dom w Lesie

    Dziś zaczęli nam chałupę styropianić 8)



    Póki co styropianem zostaną obłożone jedynie lukarny i daszki nad wykuszami, reszta w październiku dopiero.

    Do tego standard - ciąg dalszy kanalizacji, odrobinka jedynie, bo czasu na robotę miałem wszystkiego trochę ponad godzinę. Dokończone podejście pod umywalkę, w którym się jeszcze zastanawiam ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(
    Wczoraj, wieczorem dostałam telefon od pana rzeczoznawcy i umówił się ze mną na dziś, na 11.30. Pomyślałam - OK!- zobaczę co tam na budowie :P No i dziś jesteśmy na działce, a tu ani widu ani słychu :evil: - No, myślę sobie, pogadamy!!! W drodze powrotnej, zahaczam o drugą budowę mojego majstra i co widzę........ JEST!!!!!! Wysiadam z auta, a majster w te pendy przybiega i..... - bedziemy jutro, bo mielimy kontrole i musimy tu skończyć, ...
  4. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 03-09-2009 - 21:50 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    aleksaawj. Odpowiedź przeniosłam do komentarzy :wink:
  5. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    mam nadzieję, że niedługo w naszym domku zamieszka takie CUDO:


    wielki, piękny, groźny ................ nie można się w nim nie zakochać ;)
Strona 1 z 16