dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik agikz

    Piekarnik jakiś taki:





    ale mam natchnienie... a jeszcze nie ma dziury w ziemi nawet... No ale przecież instalacje trzeba zaplanować jak najwcześniej, prawda?
    Lepiej bym pomyślała nad akcją przesadzania roslin ze strefy zagrożenia zniszczeniem. I zdjęciu ścieżki z kostki granitowej...
  2. Julitka II - wg. slawkina

    Wiecie co?

    Zaczynam się zastanawiać czy mój projektant jest poważnym człowiekiem...

    Akcja z dzisiaj:
    Pojechałem do firmy Staton z Siemianowic Śląskich po ofertę na stal z cięciem i gięciem na wymiar. I się trochę zdziwiłem, bo mili panowie poinformowali mnie, że gładkiej stali fi 18 to ja raczej nie kupię (a taką mam w projekcie)
    Poinformowali mnie również że raczej nie mam co szukać bo takiej się po prostu już nie robi (sprawdzałem ...
  3. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    Ooooooooo.....! Rozpędzamy się!
    Po zimowej stagnacji rusza machina. Trochę strach... :-? Ale jak się powiedziało A (kredyt w banku) to trzeba powiedzieć B - ekipy mają wejść na plac od początku marca! Hura!!
    Zdecydowaliśmy się na jednego wykonawcę dla całego stanu surowego - ze względu na pracę i ograniczoną możliwość samodzielnego nadzoru budowy musimy polegać na fachowcu - no ale w końcu niech każdy robi to co umie najlepiej.
    Sprzedający działki ...
  4. Dziennik agikz

    Z tą witrynką to miałam na myśli coś takiego. Zdjęcia zapisane jako inspiracje z cudzych kuchni :oops:



  5. Dziennik agikz

    Trochę myslalam o planie kuchni. Będzie tradycyjna i z dużą iloscią szafek - inaczej się nie zmieszczę. Zalezy mi też na długim blacie roboczym.


    niestety w innym programie nie umiem :oops: Drzwi z dwóch stron nie będzie, tylko otwarte przejścia, ale program wstawia drzwi


    to czarne ...
Strona 1 z 13