dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zalany strop :)

    udało się przed mrozem zalać strop, więc najważniejsze roboty murarskie są za nami.
    niemniej jeszcze konstrukcja stalowa i cały dach...
    zresztą można ocenić samemu
    te wiszące znad stropu pręty przypominają budynki z wycieczek do krajów Maghrebu i Egiptu ))

    Updated 30-10-2010 at 23:47 by chiniol82

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	28921   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie3.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	28922   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie2.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	28924  
  2. Dzień 55

    Wieniec zalany w większej części...





    Pokusa wejścia i zobaczenia okolicy z poddasza zwyciężyła nad rozsądkiem...
    Po raz pierwszy sama zrobiłam zdjęcia z tej perspektywy



    ...
  3. 30.10.2010r. (sobota) STROP

    No i strop zalany:D
    Poszło 28 m3 betonu B25, wysokość stropu 18 cm - nawet nie chcę myśleć ile to nas kosztuje:confused:
    Pogoda dopisała, było słonecznie i bezwietrznie - oby tak dalej!
    Jutro mamy pojechać na budowę z wykonawcą, aby ocenił, czy trzeba podlewać beton.
    We wtorek (02.11), nasi panowie zabierają się za ściankę kolanową i też ma być przywieziony materiał na więźbę. Prawdopodobnie pod koniec tygodnia górale zabiorą się za konstrukcję:yes: ...
  4. Rozmowy rolowane

    Troszkę czasu spędziłem dzisiaj na budowie w roli projektanta. Musiałem pomierzyć i wyrysować majstrom jak mają zmienić rozmiary okien. Po pomiarach zaszło kilka zmian - jedna wynikła z konieczności zmian proporcji okna po dodaniu rolety a dwie z nieścisłości w projekcie.

    A na blogu rozczulam się na temat rolet - po co, jakie i za ile.

    Kilka fotek z dzisiejszej wycieczki:

    Jak rasowy architekt:
    ...
  5. CO

    Od paru dni działa hydraulik. Mamy teraz w domku peło rur, czerwonych, niebieskich, styropiany i inne dziwne rzeczy. Wierzę, że wszystko jest potrzebne Piec stoi już na swoim miejscu, grzejniki wiszą i jest fajnie. Ja już chcę tam mieszkać!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	co.JPG
Wyświetleń:	297
Rozmiar:	50,6 KB
ID:	28912  
Strona 1 z 6