dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Między Sosnami m20 EiD

    Ścianki szczytowe mamy ukończone ze wszystkich stron. Kominy do wysokości dachu z cegły również. W dniu dzisiejszym murarz rozpoczął zabawę z klinkierem murując je dalej. W między czasie powstały zarysy paru ścianek działowych na górze od strony zachodniej. W projekcie w odległośći około kilkudziesięciu centymetrów od ścianki kolankowej umiejscowiona jest ścianka np z gips kartonów podwyższająca skos ale tym samym zmiejszająca pokój. My z niej zrezygnowaliśmy, gdyż ...
  2. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Fachowieć od gładzi już działa :D
    Dzisiaj odbyliśmy wyprawę po parapety wewnętrzne i... chyba jednak będą plastikowe :roll:
    Jutro mąż zamówi kominek i... znowu będę miała dylematy przy wyborze obudowy :oops:
    Udało nam sie pozbyć części desek, które zostały po szalunkach. Sprzątamy już po raz kolejny otoczenie domu... nie wiem skąd się bierze taka ogromna ilość śmieci :roll: Chcemy przed zimą wyrównać teren i utwardzić podjazd oraz miejsce ...
  3. Rozważny c-33

    Tadammm tadammmm dzis odbyło sie pierwsze rozpalenie kominka :D pali sie w nim bardzo ładnie....
    dodam też ze wizja obudowy kominka...legła w gruzach....bo zmieniło się położenie kominka pierwotnie miał stanąc z lewej strony salonu...ale majac wkład"namacalnie"stwierdzilismy ze najlepszym miejscem będzie dla niego środek ściany....i teraz gdybamy co by tu mozna było zrobic... :D napewno cos wykombinujemy i jak znam zycie i nas decyzja zapadnie"na wariata"..... ...
  4. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

    Rozleniwiliśmy się znowu...ale cóż pogoda i zmiana czasu nie pomaga...zreszta nie jestemy sami bo prawie wszystkie rododendronowe dzienniczki tez milczą ostatnio.

    Mam dobre wiesci jesli chodzi o studnie...pomeczylam troche Pana wierciciela i zapewnil ze nie ma opcji zeby nam gruntowe wody tak gleboko przesiakaly i ze gluptasy jestesmy ze tam zwiru nie podsypujemy bo przeciez on mowil.
    No i chyba mowil ale mowil wtedy jeszcze mnostwo innych rzeczy a tego raczej nie zapisallismy ...
  5. Wolnoć Tomku w swoim domku

    Już widać, że coś się dzieje :D , humus ściągnięty, osie wytyczone, w poniedziałek, początek prawdziwych prac budowlanych, wykopy, przygotowanie zbrojenia, we wtorek poleję się beton. Działkę odwiedzi też Pani Inspektor. Dzisiaj też podpisałem umowę z wykonawcą i wpłaciłem zadatek. A poniżej fotograficzna dokumentacja dzisiejszych prac :

    ...
Strona 1 z 23