dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy jk69

    Na południu właściwie bez zmian.
    Linia frontu ustaliła się na elewacji. Moi waleczni ocieplacze są b.ok. z wyjątkiem niechęci do używania telefonów komórkowych. Gdybym dziś sama z siebie do nich nie zadzwoniła, nie dowiedziałabym się pewnie zbyt szybko, że już od wczoraj wiadomo, iż styropianu zabraknie. A styropian występuje w tej sztuce w roli głównej. Grozą powiało, gdyż na 15 cm się czeka - ściągają tylko na zamówienie. Więc ja szybko zamówiłam, ale będzie ...
  2. Misiorkowa Sielanka

    Mamy dachówke!

    W dniu wczorajszym, na placu budowy zostało wyładowanych trzy tysiące sztuk czerwonej ( nie mylić z ceglastą :wink: ) dachówki . Oto próbka jednej z nich:



    Pan dekarz obiecał rozpocząć prace cieślo-dekarskie za 1,5 tygodnia i zakończyć po 3 tygodniach - ciekawe czy dotrzyma terminu ?

    A na horyzoncie pojawiły się nowe tematy:

    - Jaki ...
  3. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Do 3 razy sztuka. W końcu złożyłem papiery na zwrot VAT:
    1) za pierwszym razem:
    a) brak umowy z bankiem przy formularzu aktualizacyjnym,
    b) wypis z księgi wieczystej,
    c) kopia dzienniku budowy (??), decyzją naczelnika US (??)
    2) za drugim razem (wczoraj) ... pomino poprawek z 1 i tak miałem wszystko wypisane na złej wersji formularza ... przepisać.
    3) przepisałem dane z 54 pozycji fakturowych

    Czekać ... do pół roku. Cholera, a ...
  4. Dziennik budowy Bentula

  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Tak więc nareszcie się coś ruszyło!!
    Przy okazji pomalowaliśmy do końca blaszak, fotki wlepie tylko się nie śmiejcie.............. :lol: :lol: :D
    front-szary
    prawa elewacja-rustykalny żołty (bo okazało i się że prześwituje czerwona farba podkładowa) :lol:
    Lewa elewacja-biała-lekko żółtawa(bo żółte plamy z nie umytego pędzla po malowaniu prawej elewacji)
    Tył-piękny czerwony.
    Dlaczego tak?
    Bo darmowej farbie nie zagląda ...
Strona 1 z 10