dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. W-27.12a z wykuszem

    Tak więc zakładam i swój dziennik budowy.

    Na poczatku sezonu 2006 zaczynam szukać działki, czas jaki to trwa to ok. 2 miesiące. Kiedy przyjechałen na kolejne spotkanie z Panem sprzedającym działki i zobaczyłem które to oraz usłyszałem cene, odrazu wiedziałem że to ta!!
    Warunki działki: 2,5km do centru miasta, prąd jest, woda(studnia), droga dojazdowa jest.
    W szale kupowania zamias jednej działki 10ar kupiłem takie dwie, będzie na duży ładny ogród!!! ...
  2. W Kasztanowej Aleji

    Drewno przyjechało! Na szczęście właściciele tartaku zgodzili się, żebyśmy zapłacili na razie 2 tysiące, a resztę na początku listopada, kiedy to będziemy mogli pożyczyć kolejne pieniądze od rodziny :evil: Dobrze, że chociaż mamy taką kochaną rodzinę (nie całą, o nie nie, nie całą).

    Rozładunek.



    Drewno w całej okazałości.

    ...
  3. KARMINA u Ani i Rysia :)

    Na początku przepraszam wszystkich za takie opóźnienie w zamieszczaniu zdjęć i dalszych komentarzy z budowy. Mam nadzieję, że zrozumiecie jak mało czasu na cokolwiek jest przy maleńkim dziecku.
    Teraz na szczęście Adrianek śpi i w końcu postanowiłam zaktualizować troszkę nasz dziennik :)
    Mam nadzieję, że zamieszczone niżej informacje okażą się dla zainteresowanych przydatne.
    Od razu przepraszam za brak fachowych zwrotów i ewentualne błędy w nazewnictwie ...
  4. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Zrobiło się zimno, a musimy walczyć z ziemią. Może nie zmrozi tak szybko, bo rowek pod kabel energetyczny nie wykopany do końca, a i gaz nieruszony. Koniecznie musimy podpisac umowę na ten gaz, bo mieli wchodzić z robotą w ubiegłym tygodniu. Cena dogadana, teoretycznie wszystko o.k. Niestety, jak nie ma bicza w postaci terminu na papierze, to wykonawcom się nie spieszy. :( I oczywiście pan, który miał wziąć klucze od działki, żeby od rana zaczynać, a nie czekać na nas, nie pojawił ...
  5. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Jak wiadomo robiliśmy przymiarki do pokrycia dachu.
    Ostatecznie,dzisiaj złozyliśmy zamówienie :roll:
    Szwedzka blachodachówka ZEFIR Mat kolor cegła z całym oprzyrządowaniem ,5 okien dachowych i jeden wyłaz dachowy , 2 kominki wentylacyjne i robocizna - 18.000,-.Jutro wpłacamy zaliczkę 4.000,- a miedzy 15-20 listopada rozpoczęcie robót.
    Cieśle na dachu i w sobotę ma byc wiecha :roll:
    Jeszcze tylko dodam że bank nie uznał poprawki do wyciągu z księgi ...
Strona 1 z 5