dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik budowy - Alabaster

    No to mamy okna, tylne drzwi i bramę garażową. Wreszcie przyspieszymy tempo budowy. Dekarz obiecuje, że za tydzień dach będzie gotowy - zobaczymy... Za trzy dni wkracza elektryk, a dzisiaj kupiliśmy kominek :D .
    Aaa i jeszcze jedno. Wczoraj wygrałam na Allegro wannę trójkątną do naszej łazienki. Kupujemy już teraz ponieważ na towar trzeba trochę czekać. Na kilku poprzednich aukcjach, ludzie strasznie podbijali oferty i nie można było kupić w atrakcyjnej cenie, aż wreszcie ...
  2. Dziennik-marnia

    Wtorek
    pogada paskudna, pada, mieli nie robić, ale mimo to przyjechali i jedną ściankę zrobili.
    Studnia będzie w środę.

    Środa.
    od rana na budowie. Pięciu pracowników, trzech muruje, zapitalają aż miło. Wszyscy trzeżwi ???
    Tak, chociaż wygladają jakby mieli alkohol zamiast krwi. Na trzeźwo wyglądają jak ja po pijaku.
    Robota pali sie w rękach aż miło. Nawet przerwy nie robili na ognisko.
    ...
  3. Dziennik Emila i Eli

    Ad 1. Znaleźć projektanta - znaleziony (koszt 500 zł) - oprócz tego trzeba uzyskać od geodetów ZUD - drapieżcy biorą 600 zł.
  4. Budujemy nasz drewniany mały domek

    29 - 30.11.07

    dzisiaj rano znów wielkie zaskoczenie :o - jade na budowe na poranny obchód - byłam bankowo pewna, że dzisiaj nikogo tam nie zastane bo od rana bombardowało śniegiem no i dzisiaj andrzejki ....

    - a tu koło mojej chatki wielkie zamieszanie - chłopaki sprawnie robią dach , jakaś kopara robi wykopy :o dwóch gości chodzi z łopatami coś oglądają , kopią
    - taki widok mnie bardzo ucieszył - wreszcie coś się działo pełną parą ...
  5. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    No to zaczynamy. Isia z Dobiesza (juz niedługo): lat troche ponad 30, rozwódka z córą (13 lat), 3 psy, kot, rybki w akwarium. Aby w tym dziwnym stadzie działo się dobrze i wygodnie postanowiłam przenieść z 48 m w bloku do domku 70 + 17 pod Warszawą. Zakup ziemi w Dobieszu (1026 mKw) był przypadkowy aczkolwiek okazał się jak wygrana w małego totka (podobno super cena). Pomyslałam dobry znak. Idziemy dalej.
    Wybór projektu - długo trwało ale znalazłam coś co mi odpowiada w 100 % ( Z-12 ...
Strona 5 z 7