dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    wczoraj był piękny dzień na zdjęcia
    ogrodzenie też urosło :lol: ale nie chcę wrzucać tych samych zdjęć tylko w innym, świetle bo stanie się to nudne 8)

    dzisiej juz praktycznie skończyli całe ogrodzenie tylko na koniec przyjechałem i wymysliłem im w nagrodę koleny kawałem... 8) ucieszyli się
    ale jestem pełen podziwu że w takich warunkach chce się im robić :o ...
  2. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    No a wczoraj szanowny Zakład Energetyczny popsuł mi krajobraz stawiając wstrętne betonowe słupy :cry: :lol: Witaj cywilizacjo! No i na wstępie radosna nowina - na słupach nie zamontują lamp, bo gmina nie zgodziła się na przejęcie naszej drogi , a co za tym idzie, opłacanie rachunków za energię :cry: Ale nic to! Wymyśliłam już, że skoro tym słupem i tak nikt nie będzie się interesował oprócz mnie, to obsadzę go bluszczem, za kilka lat betonowej paskudy nie będzie widać!!! ...
  3. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    No, wreszcie skończyły się święta.... Domek sobie stoi przykryty dachem :P :P , ma już nawet drewniane okienka :wink:




    Teraz pora na prace w środku. Jesteśmy właśnie na etapie wymiany warstwy podłoża , które powinno być piachem, ale Pan Koparka nie dopilnowany wrzucał sobie do fundamentu co miał bliżej pod łychą, a co zostałe radośnie ubite skoczkiem przez dwóch młodzieńców ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    I już po 10-tej wieczorem - doba jest za krótka Kurczaczki...

    Dzień zaczęłam od telefonu do moich architektów (od projektu), że bardzo dziękuję za nieotwierającą się dyskietkę. Zapytali czy mogą mi przysłać mailem, ale we wtorek, bo Sylwester, bo koleżanka chora, bo szefa nie ma AAAAAAAAAAAAA :evil:
    Powiedziałam : Drogi Panie, nie ma nic gorszego niż zdradzona kobieta lub inwestor nie posiadający kosztorysu nakłądczego. Nie ma mowy - dziś poproszę. ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    I już po 10-tej wieczorem - doba jest za krótka Kurczaczki...

    Dzień zaczęłam od telefonu do moich architektów (od projektu), że bardzo dziękuję za nieotwierającą się dyskietkę. Zapytali czy mogą mi przysłać mailem, ale we wtorek, bo Sylwester, bo koleżanka chora, bo szefa nie ma AAAAAAAAAAAAA :evil:
    Powiedziałam : Drogi Panie, nie ma nic gorszego niż zdradzona kobieta lub inwestor nie posiadający kosztorysu nakłądczego. Nie ma mowy - dziś poproszę. ...
Strona 1 z 3