dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kamyczek do kamyczka, czyli jak powstawała obudowa naszego kominka

    Obudowa miała być gotowa na poprzednie święta Bożego Narodzenia, ale powstała ostatecznie na tegoroczne. Mąż odczyścił, przyciął, bądź oszlifował i przykleił około 1750 kamyczków (kto czytał wpis pt. "kamyczki", ten wie dlaczego).
    Najważniejsze, że jest i że się podoba

    PS. Przed świętami pojawiło się jeszcze kilka innych nowości, między innymi lampa wisząca w kuchni - Ottava
    O następnych w kolejnym wpisie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0180.jpg
Wyświetleń:	526
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	232473   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0183.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	232474   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0181.jpg
Wyświetleń:	457
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	232475   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0182.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	232476  
  2. Świstakowa Zygmuntówka

    Aby rozpocząć Nowy Rok 2014 z czystym sumieniem, postanowiliśmy posprzątać naszą działkę. Po rozwaleniu przez nas naszej altanki był całkiem spory rozgardiasz. Cały czas gdzieś chodziło za mną, że trzeba coś z tym zrobić, tylko jakoś zawsze brakowało czasu. W piątek po świętach miałam wolne, a po świątecznym obżarstwie z wielką ochotą, no i z wielkim wsparciem mojego taty zabraliśmy się do pracy. Sporą część różnych kawałków drzewa tata poukładał w ładny ...
  3. Problemy się rozwiązują!

    - 30-12-2013 - 18:51 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    30 grudnia 2013 r.
    U Śmigalskich rozwiązał się worek ze sprawami do załatwienia. W ciągu ostatniego tygodnia udało się rozwiązać wiele problemów. Może to już koniec tej serpentyny nierozwiązywalnych problemów.
    Po pierwsze:
    w sobotę Śmigalscy podpisali umowę przedwstępną sprzedaży mieszkania.
    Dzisiaj na ich konto wpłynęła zaliczka.
    Po drugie i każde następne wiąże się z tym pierwszym.
    Wreszcie można zacząć sensownie ...
  4. Domek - budowa

    Witam,

    Mam na imie Przemek i 30 lat, przyszła pora na budowę domu więc zabrałem się. Działka kupiona dwa lata wczesniej, potem projekty , pozwolenie i możemy ruszać , więc plan na ten rok zakladał wykonanie stanu zero, a w 2014 dalej, troche żaluje jak widzę pogode za oknem bo pewno ruszę dopiero w maju.
  5. Jaki ZESTAW PODTYNKOWY

    Cytat Napisał gucio20huc Zobacz post
    witam ja również szykuje sie teraz do wykonczenia mojej toalety można powiedzieć mini toalety bo wymiary to 110 x90 myślałem nad zestawem z koło albo cersanitu tylko doradzili byście mi jak zrobić zabudowe ale żeby była możliwość zdemontowania ściany ponieważ nie mogę zabudować na stałe rury gazowej myślałem nad jakimiś magnesami alboo coś takiego znacie może jakieś rozwiązania
Strona 1 z 2