dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia o własnym... podwórku

    Kierownik uspokoił nas, że woda nic złego na razie nie zrobi fundamentom, dojrzewają sobie przez to lepiej, a piasek załatwi się po nowym roku. No więc mogłem oddać się całkowicie w tę przedsylwestrową wolną sobotę robieniu ogrodzenia. Jedna strona działki już osłupkowana. Zostało mi 10 worków cementu. Szkoda żeby zawilgotniały w blaszaku. Jak pogoda nadal będzie taka łaskawa, to w następną sobotę kupię słupki i postawię je w dwa krótsze boki działki. Na wiosnę sprawdzę ...
  2. Ula na Romantycznej

    Można powiedzieć że kończy się 2006 r. Ciekawe co przyniesie nam następny. Mam nadzieję, że w 2008 już wprowadzimy się do nowego domu.
  3. Nad brzegiem morza...

    Realizujemy projekt LMBL 07 biura proj.Lipinscy projekt







    opis szczegółowy - zywcem sciagniety ze strony projektanta :oops:

    * Ściany zewnętrzne: Ściana ze styropianowych szalunków traconych wypełnianych betonem gr. 25cm ...
  4. Nad brzegiem morza...

    Piszac ten dziennik mam nadzieje na pozostawienie trwalszego sladu niz moja pamiec i bardziej namacalnego od wspomnien...
    Do stanu budowy na dzien dzisiejszy stworze bardziej historyjke obrazkowa niz regularny dziennik budowy :oops: powod - budowa na odleglosc..

    Od czego zaczac? najlepiej od poczatku ;)

    tu jest nasze "miejsce na swiecie" z lotu ptaka



    a tak bylo ...
  5. Dziennik Małgosi i Piotra :)

    Przeprowadziliśmy się już do nowego domku, zmieniliśmy Internet i niestety fotki z aktualnego serwera przepadły :(
Strona 1 z 3