dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    Świątecznie

    Już lada chwila nadejdzie moment na życzenia noworoczne ale zanim te to wrzucę trochę świątecznego czasu w naszym domu
    Choinkę kupował małż tuż przed wigilią ale udało mu się przynieść do domu bardzo ładną jodlę niestety ja nie potrafię na zdjęciu uchwycić jej urody


    i jeszcze różności


    ...
  2. grudzień 2011

    ciepły i słoneczny grudzień.... z budową wszystko pod górkę z wyjątkiem pogody w poszukiwaniu materiałów na budowę wysłałem tysiące maili i wykonałem dziesiatki telefonów.... bloczki fundamentowe kupione 1008 sztuk ( 16 palet ) po 2,8 zł za sztukę...

    teraz poszukuję taniego porothermu 25 P+W i chyba znalazłem... po 4,85 brutto za sztukę już z transportem i rozładunkiem.... jutro Sylwester a ja jadę do składu potwierdzić zakup i w ten oto sposób zamknę ...
  3. Z122 - wykończeniówka

    Stan robót na dzień 30 grudnia:
    - schody z balustradami
    - gres w korytarzach, spiżarni i kotłowni
    - łazienka na dole - kompletna armatura + malowanie
    - kuchnia w "klepkach"
    - dwukrotne malowanie ścian i sufitów
    - dwa pokoje na górze wymalowane na gotowo
    - drzwi wewnętrzne - czekamy za ościeżnicami

    Przeprowadzkę planowaliśmy na koniec listopada. Niestety trochę nam się rozjechał budżet, przez co prace zdecydowanie ...
  4. Czas się rozliczyć ...

    Hey,

    Minął już jakiś czas od ostatniego wpisu. Ponieważ jest koniec roku a plan był taki by zamieszkać do końca grudnia wypada się wyspowiadać :] Tym bardziej iż w jednym z wpisów napisałem:

    "Plan na ten rok to zrobić tynki, hydraulikę, wylewki, podciągnąć media i rozpocząć urządzanie. W sumie niewiele "
    A więc na chwilę obecną osiągneliśmy tzw stan developerski czyli

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4691.jpg
Wyświetleń:	538
Rozmiar:	47,5 KB
ID:	92251 ...

    Updated 30-12-2011 at 20:30 by skowronp

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. przed zima - czego nie bedzie

    no i zaczely sie zle wiesci... oczywiscie, ze zima przyjdzie bylo wiadomo, chyba tylko drogowcow w Polsce zima co rok w grudniu zaskakuje - ale jednak ilosc wilgoci w scianach i stropach jest porazajaca; po rozszalowaniu 2 czesci plyty - garaz i salon - widac jak woda z desek cieknie niemal ciurkiem, a to przeklada sie na wilgotne sciany itp. no i problem sie zaczyna z ich ociepleniem; jeszcze jak bylo cieplo pomalowalismy je 2 wartswami dysperbitu, ale teraz mial byc stero, folia i zasypywanie; ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: pod platanem 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3