dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. javascript:emoticon(':P')

    Swietnie dzieciaki , ze zalozyliscie ten dziennik. Bedziemy z mamina czesto tu zagladali , prosimy o duzo fotek.Nie spodziewalem sie , ze tak dobrze wystartujecie , niech Waszej ekipie budowlanej sprzyja pogoda.
  2. wymarzony, wyczekany... HORNÓWEK

    KONIEC PAPIERKOLOGII (...PRAWIE)

    marzec 2009 - do naszych rąk w końcu trafia długo wyczekiwane POZWOLENIE NA BUDOWĘ. Jeszcze tylko chwila moment (mamy nadzieję) a warunki uprawomocnią się i będzie można wbić pierwszą łopatę.

    Poszukiwania odpowiedniej ekipy przebiegały nawet gładko. Trochę poczytaliśmy, co nie co podpytaliśmy naszych bliższych i dalszych znajomych, kilka telefonów, kilkanaście maili i nabraliśmy pewności komu powierzymy budowanie ...
  3. Dom Piczmana

    30 Marzec

    Styropian pod podłogowe skończony :D

    Tu odpływ z prysznica :


    Jakość ułożenia i docięcia styropianu do oceny :wink:


    Kuchnia po skończeniu stała się ...
  4. MILA w okolicach Poznania

    Skąd wziąć drewno do kominka? Kupiłem w castoramie 4 paczki, co starczyło może na 4-5h palenia :o

    Jestem bardzo mile zaskoczony naszym skromnym kominkiem. Może rzecz oczywista ale myślałem, że beżowe wnętrze wkładu zamieni się po pierwszym paleniu na czarne a tu surprise - po rozpaleniu ognia było czarne przez chwilę aby oczyścić się ponownie do beżowego.Doprowadzenie powietrza z zewnątrz działa! Ogień jest dużo mniejszy ale pali się ładnie po odcięciu ...
  5. Budowa APS 33+2G

    No i zadzownila pani z US, ze dobrze zebym sie pojawila w celu korekty wniosku o zwrot vatu :) Ponoc sporo jest do skreslenia :roll: No nic to wazne , ze sie juz zabrala za rozpatrywanie :)
Strona 1 z 21