dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek

    ARCHITEKT szt.3
    I tu było dopiero ciekawie!!!!!

    Architekt nr 1
    Był to raczej konstruktor czy ktoś taki. Osoba polecona przez znajomych znajomych....Pan ten miał wszystko narysować, ktoś miał pieczątki powstawiać i ogólnie miało być miło i przyjemnie i TANIO :lol:
    Pan okazał się miłym ,starszym, dystyngowanym panem. Obejrzał moje rysunki ( te końcowe) wysłuchał naszych oczekiwań co do charakteru chałupki, a że, taki typ mieszkalno- wypoczynkowy, ...
  2. Dziennik Whisperów

    30 marca 2005
    Sezon prac działkowych og łaszam za otwarty. Dzisiaj przy użyciu piły łańcuchowej wyciąłem kilka węgierek i mirabelek tak, że zostały tylko kikuty. Za kikuty złapie koparka i mi wyciągnie korzenie (mam nadzieję). Oświadczam wszem i wobec, że jak będę chciał sobie kupić piłę łańcuchową, to tylko elektryczną. Ta była spalinowa Stihla a nie widziałem żadnej różnicy na korzyść względem jakiegoś elektrycznego NołNejma. Wręcz przeciwnie. Hałas ...
  3. Willie i jego Dom

    I znowu po świętach :-?

    Na pocieszenie to oznacza że mozna znowu spokojnie :wink: rzucić się na tematy budowlane. Gorzej że zaczyna męczyć mnie poczucie kurczącego się czasu a rosnącej ilości rzeczy do zdecydowania/ustalenia/załatwienia że nie wspomne o płaceniu :o

    więc dla kolejnego pocieszenia: Wiosna idzie, to pewne! :D

    ale historycznie rzecz ujmując:

    Dziura czyli geologia

    Miało być tak że szambo. Nawet się nie ...
  4. Kasztelania pod zawłaszczonym herbem Kroje

    A wew środę 30 dnia miesiąca kwiecia jako, że mrozy zelżały, a i by kondycyi nabrać po Wielkiej Nocy świętowaniu udał się Zbyszko do heroldów co to na Grodzie Przemysława stoją, a po krainie Wielkich Polan wieści noszą co by okrzyczeli, iż:
    "Na Małej Starej Łące w Grodzie Przemysława podgrodzie przedawane jest. Będzie miało ze 2 tysiące cabitum w kwadracie, nowy dukt, którym akwedutka są, a i rynsztok nakryty jest co by nie waniało. Rura z wielce użytecznym gazem od Rusa, a i na ...
  5. Dziennik budowy KZE

    Podpisałem akt notarialny i zostałęm (jak to się mówi) właścicielem ziemskim. 8) W sumie oprócz tego, że zobaczyłem dużą dziurę na koncie to czuję, że wreszcie czegoś stałego w życiu dorobiłem się. (Jakoś samochodu nie odbieram jako czegoś stałego) Jak dla mnie to strasznie dużo kasy kosztował mnie ten kawałek W-wy, ale cuż... Jako chce się mieć dobrze skomunikowaną działkę to zakup boli... :cry:
Strona 1 z 2