dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie buduj?

    Ogród

    mam nowe zajęcie

    Korzystając z jeszcze ładnej pogody, dziś cały dzień spędziłam na sadzeniu roślinek

    oto powstaje pierwsza rabata.... czeka ją jeszcze zasłonięcie od sąsiadów - zastanawiamy się czy wiklina czy płot lamelowy

    wzbogaciła się o drzewka:
    2 wierzby, 2 lilaki, tamaryszka i 2 cyprysy lawsona i jodłę koreańską
    parę krzaczków: pigwowca,
    perukowca ...
  2. Drugi strop gotowy ;-)

    Panowie budowlańcy uwinęli się i wczoraj o 11 zaczęli lać drugi strop Poszło 16 kubików betonu. Teraz mam zadanie bojowe i polewam beton dwa razy dziennie wodą Stan surowy rośnie w oczach. Jeszcze niedawno był goły plac a już stoi parter a niebawem będzie wicha
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09671.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	54579Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09658.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	54580Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09665.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	54581
  3. Sobota - pi?ty dzie? monta?u - fina? SSO

    No i mamy stan surowy otwarty za nami. Zmiana ekip. Gościmy od jutra dekarzy...
    Doszło trochę elementów. Rama trzymająca zadaszenie ganku i tarasu. I kilka innych detali jak otwory w stropie na kominy. Jak patrzę, że to wszystko powstało w pięć dni (od płyty) to się wierzyć nie chce... Sąsiadom zwłaszcza...
    Pozdrawiam




    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. A do komentowania zapraszam tutaj...

  5. Pierwszy wpis, troche o nas, troche o budowie, troche o problemach....

    Zawsze chciałam mieć piękny i dokładny dziennik budowy.
    Kiedy kupiliśmy działkę w 2009 roku niel mogłam sie doczekać kiedy zaczniemy budowę i będę mogła prowadzic taki budowlany blog-pamiętnik-dziennik.
    Teraz kiedy zaczynamy budowę wiem już, że nie znajdę tyle czasu aby móc w pełni i dokładnie relacjonować wszystko co będzie się działo na placu budowy. A dlaczego? A dlatego, że w między czasie przyszło na świat dwóch cudownych chłopców Pawełek, który ...

    Updated 24-05-2011 at 20:53 by maggieQ

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0269.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	46,6 KB
ID:	54560  
Strona 1 z 2