dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Ale jestem umordowany! Nie mam siły siadać do kompa wieczorem. Wszystko obraca się wokoło działki. Nie jestem w stanie nic robić innego. Teraz powstaje altanka, skończy się altanka będzie ogrodzenie, potem niwelacje głównego trawnika. W międzyczasie koszenie. Zbiory: truskawki, maliny, poziomki, 20 drzewek czereśni (co zrobić z czereśniami - klęska urodzaju)... Pół hektara ziemi to kawał ziemi :-?
  2. Z pamiętnika hydraulika

    30.06.2004

    A oczy jego piwne
    Właśnie fachowiec od okien zakończył montaż .Z niecierpliwością czekałem aż pianka zaschnie by móc oderwać folię i zobaczyć okna w całej okazałości Teraz kilka dni przerwy i od poniedziałku wchodzi murarz elektryk i hydraulik
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Biedniutki mój ogródek , :( połowa wykoszona połowa tonie w rozszalałej zieloności piołunu, maków, ostów , dzikich fiołków , niezapominajek, dzikiego tytoniu , lebiody tak wielkiej ze mogłaby startować w konkursach dla młodych chwastów. Po urlopie wykoszę , wypielę i wysprzątam z dziwnych porozrzucanych resztek materiałowych.
    Teraz za to wracam w normalne tryby :

    - pan Cieśla zgłosił się na poprawki i przeprowadził je ze swoimi chłopakami w imponującym ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    11. Dalsze przygotowania

    Dni uciekają jak pieniądze z naszego konta... ech, ale co robić. Gdzie się człowiek nie obejrzy tam zaraz widzi faktury. Ale wracamy do tematu. Przygotowań nie zostało zbyt wiele, a czasu do wejścia ekipy jeszcze mniej.

    Prąd... to jest to co będzie potrzebne. I nawet nie ma co pisać na ten temat. Jadę do ZE. Robię ostatnią wpłatę i skłądam wymagane papiery. Czekam... czekam... i jeszcze czekam... na drugi dzień przyjeżdzają ...
  5. Dziennik budowy - "Manuela"

    30.06.2004 Wszyscy sąsiedzi złożyli już podpisy na moich warunkach zabudowy. Jutro rano odbieram uprawomocnioną decyzję (z podpisem kierownika wydziału). Przy okazji podpisów pobrałem ze starostwa druki wniosku pozwolenia na budowę. Dziś je wypełnię, jutro rzuci na nie okiem architekt, gdy będziemy dowozić mu uprawomocnioną decyzję. Szczęśliwie okazało się, że znajoma pani ze starostwa wydająca pozwolenia na budowę wraca właśnie z urlopu. Strach pomyśleć co by było gdyby ...
Strona 1 z 4