dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik :) TAB

    I od czego zacząć ?? :) Ale obiecałam, to zaczynam.
    Trochę zbierałam się do tego pisania ( w kwietniu ruszyła budowa), ale lepiej późno niz wcale.

    Domek na razie wygląda mniej wiecej tak:


    A jak było wczesniej napiszę później, bo juz mi się oczy kleją :)

    ps. oczywiście napisze, jaki domek, gdzie, kto, po co, za ile, po ile itp. itd :)
  2. Dziennik budowy Spartakusa

    Właśnie wróciliśmy z budowy. :lol:
    Tata i ja od dwunastej do dwudziestej drugiej zalewaliśmy schody. Ostatnie cztery betoniarki wylewaliśmy przy sztucznym świetle, na jutro został podest. :wink:



    Do jutra
  3. Nurniego dziennik

    30.08.2005
    Wczoraj byliśmy u stolarza od drzwi wewnętrznych. Robił znajomym i bardzo nam się podobały.
    Robi drzwi sosnowe, z litego drewna, bez malowania i szyb - 450 zł z ościeżnicą i montażem (zamek i zawiasy oczywiście w cenie).
    Za malowanie (2 razy) 50 zł od sztuki więcej
    Razem z szybami powinno się zamknąć na 600 zł od sztuki, a sztuk jest 9.
    Gwarancja 5 lat. Gość ma dom (całkiem nowy) obok warsztatu więc pewnie się nie zwinie tak szybko. ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Nasz dziennik powoli staje się chyba nudny :( Żadnych spektakularnych postępów na budowie, gazownia milczy, kasy brak na roboty wewnątrz (poza tym trzeba wyskrobać te 600 na Baloo)... Za to moje dziecię jest nadal językowo bardzo aktywne :D Więc choć dziś zagadka językowa niebudowlana będzie, pozwalam ją sobie tu zamieścić w celu ubarwienia dziennika. :D
    Natalia weszła w wiek poważny, m.in. baardzo interesuje się anatomią ludzką (z człowiekiem daję radę, ale o mało ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Podejrzewam, że intensywność wpisów zdecydowanie zmaleje. W sumie zrobiliśmy więcej, niż jeszcze w czerwcu zakładaliśmy. :D We wrześniu Radula ino oklei pięć schodków w domu i tyle. Musimy wyjśc z depresji finansowej. "Depresja" to chyba zbyt mało powiedziane - to prawdziwy finansowy Rów Mariański. :D Ale co tam - dom nam się naprawdę ucywilizował. :D
    Dni spędzone w domu Radek będzie musiał poświęcić także na budowę kojca pod schodami dla Baloo. Już ...
Strona 1 z 3