dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom Piczmana

    30 Września

    Po 2 tygodniach przerwy z powodu deszczu :evil: dziś rozpoczęcia murowania ścianek fundamentowych!

    Wygląda to tak:





    Jutro powinni skończyć morować i posmarować dysperbitem ,,,

    Oby nie padało!
    Do Soboty może się uda zakończyć Stan Zero :D

    Pozdr.
  2. Wolnoć Tomku w swoim domku

    dzisiaj miałem kolejny casting z firmą budowlaną, polecona przez znajomą, spotkaliśmy się na jej budowie, właściciel bardzo rzeczowy, cena interesująca - robocizna xxk pln, sam przeprojektuje strop na terrivę (dotychczas zwolennicy terrivy i żelbetu rozkładają sie 50/50), w środę mam dostać kompletną wycenę. W starostwie rozmawiałem z Panią, która rozpatruje mój wniosek o Pnb - już został komuś przydzielony - kolejny tel. w piątek. W weekend oglądałem dachówki, antracytowe ...
  3. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    W końcu dotarły do nas płytki Sublime do łazienki. To było w piątek po południu... :D :D :D Sa piękne, zwłaszcza te jasne. Płytki podłogowe tez wyglądaja dobrze i myślę, że jednak nie będzie za ciemno. Jutro stolarz ma nam dostarczyć parapety, na które czekam już od dwóch tygodni... :x :x :x
    Od razu tez ma się wziąć za drzwi do wiatrołapu, bo już czas najwyższy. Zamówienie złożone w styczniu, więc chyba czas już się wziąć do pracy...
    Pogoda ...
  4. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Znowu dużo się dzieje na budowie. Bardzo to lubię.

    Prawie cała więźba jest skończona


    Podmurowane są szczyty i zaczęte lukarny.


    Jutro więźba będzie skończona, zabiorą się za foliowanie i łacenie dachu.
  5. Pod modrzewiem

    Wczoraj udalo się umówić koparkę :D miała przyjechać o 10.00 potem o 11 potem o 12.30 w rezultacie pojawiła się o 14.00 :-? ...................... i zaczęło padać :evil:

    dwie kupki ziemi okazały się być kupkami gliny :evil: ale cóż są :-? więc trzeba było z nimi też zrobić porządek

    koparkowy jeździł w tą i z powrotem przez 3,5 h a potem małż uzbrojony w zagęszczarkę o wadze 200 kg :roll: zaczął wszystko ubijać :D
    ...
Strona 2 z 19