dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Czas się zabrać za izolację termiczną podłóg.

    Ułożyłem styropian w dwóch warstwach po 5 cm z przesunięciem płyt.
    W warstwach styropianu schowane są rury od wody użytkowej i rury od ogrzewania.





    Po ułożeniu styropianu przyszła kolej folię alu i układanie rur do podłogówki.
    ...
  2. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Po urlopie (krótkim :( ) niespodzianka :)
    Przyjeżdżam sobie na budowę i co widzę:



    Mam przyłącze gazu :D :D :D

    Zleciłem wszystkie prace projektowo-wykonawcze jednej firmie - GAZ-MEDIA i jak narazie nie żałuję :). Załatwiają wszystko od A do Z.

    Trochę instalatorom nie wyszło, bo powstała "drobna" kolizja mediów:

    ...
  3. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Witam.

    Dawno mnie tu nie było :(.

    Nadmiar pracy zawodowej i masa innych problemów znacznie spowolniło prace na budowie, tym bardziej, że nadszedł czas wykonywania prac, które chciałem i musiałem zrobić sam. Dobrych wykonawców jak na lekarstwo :(, a ci, którzy zostali w kraju, w tym roku nie mają już terminów :(.

    Są to prace, które robiłem w pierwszym domu, więc i w drugim mogę sam wykonać :D. Tylko ten brak czasu :(.
    ...
  4. Budowa domu w wiesiołkach

    Tym zdjęciem poniżej naprawiamy błąd który popełniliśmy, oto nasza działeczka jeszcze dziewica - nie ruszana :oops: :oops: :oops: jeszcze przez nikogo.Tak wyglądała przed rozpoczęciem pracy 12 września :lol:


    A teraz wracamy do chronologicznej kolejności, :D po całym tym bałaganie związanym z pracami w ziemi, szalowaniem, zalewaniem, przestawianiem szalunku (ponieważ zalewaliśmy fundamenty etapami: najpierw ...
  5. Dziennik MES

    Zgodnie z obietnicą są nowe foty :D A jakże.
    Firma od więźby faktycznie jest szybka.
    Poniżej efekty ich działania w dniu drugim.



    A poza tym murarze działają dalej. :D
    cdn
Strona 1 z 4