dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dogodny c148A - AK

    No i stało się!

    Jeden z tych momentów kiedy o kupie betonu i stali zaczynamy mówić DOM. Mamy prąd w budynku. Nie w naszym serdecznym blaszaku, a w naszym domciu - szok.

    Dla mnie to jeden z kamieni milowych tworzenia własnego domostwa.

    Milusio jak to mówią...
  2. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    Poniedziałek i wtorek 29-30.03.2010

    nie należał do zbyt pracowitych dni dla mojej ekipy. W poniedziałek pojawiła się z rana i położyła brakujące pasy membrany dachowej. W południe przyjechał pierwszy transport dachówki wraz z rynnami Galeco, a chwilę potem zaczął padać w Poznaniu deszcz i panowie uciekli z placu boju.

    We wtorek ekipa miała się zjawić dopiero około godziny 13. Na pierwszy rzut poszło doginanie i mocowanie haków do rynien, a później ...
  3. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Dzisiaj z kolei dla odmiany dużo się działo :D Z samego rana jadąc do fryzjera dostałam telefon od Akana ,że przyjeżdżają za 1,5 godziny .Już nie wiedziałam ,czy mam wracać ,ale to z kolei wiązałoby się z tym ,ze na Wielkanoc straszyłabym swoją sfilcowaną fryzurą .W końcu postanowiłam ,że nie wracam ,niech M sobie radzi beze mnie z wypakowywaniem klamotów z mebli,które firma miała zabrać .Tak tez zrobiłam ,m lekko zaklął ,bo ma teraz kupę roboty przed świętami ,a ...
  4. Dziennik Ryski

    [color=blue][b]Tynkujemy górę[/b][/color]


    [img]http://www.dom.tim.net.pl/galleries/BUDOWA/SSO/tynki1.JPG[/img]

    [img]http://www.dom.tim.net.pl/galleries/BUDOWA/SSO/tynki2.JPG[/img]
  5. Domek nad Odrą

    W tamtym tygodniu liczyliśmy na to, że ekipa zacznie murować ścianki fundamentowe, jednak prace się nie posunęły.

    W tym czasie mogliśmy pomysleć o kolejnych rzeczach, które musimy zamówić już niedługo. W związku z tym, że okna mamy już zamówione, przyszła pora na szukanie drzwi. Zależy nam na drzwiach o współczynniku U<1.2W/m2*K. Jak się okazuje nie jest to taka prosta sprawa ;) Wiele firm nie robi w ogóle takich drzwi, a jak już nam się podobają drzwi ...
Strona 1 z 20