dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Duży znów przebąkuje o ścianach.
    Qurcze, trzeba się w końcu na coś zdecydować skoro w sierpniu choćby narożniki powinniśmy postawić.
    A mnie chodzi po głowie ściana 3W. Duży natomiast BK preferuje + styro.

    Pewnie od środy będę siedzieć w necie i szukać "wyższości" jednego rozwiązania nad drugim. Dlaczego od środy? Bo Duży się eksmituje w kierunku dalszym, ku zdobyciu finansów, i do niedzieli go nie zobaczę. Czwartek minie bardzo mało ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

  3. PIERWSZA TAKA ULKA - Jak zbudowaliśmy dom!

    Po poprzednich deszczach cała ściana zachodnia przemokła do szczętu. Piękne białe tynki znów się zrobiły szare - od zachodu oczywiście. Przez kilka ostatnich dni zaczęły podsychać i bieleć, a tu ............ kolejne deszczowe prognozy. I to ponoć dla małopolski nie najlepsze - tydzień deszczu. Już dziś zaczęło padać, 2 burze w ciągu dnia i aktualnie też leje konkretnie.
    A dopiero co, w sobotę, Pan Koparkowy ściągnął nam osuniętą skarpę z drogi - pod dom. ...
  4. SALSA-dziennik budowy

    Coś się dzieje.Hydraulik burzy to co murarze sumiennie stawiali :)
    Mamy wodę w budynku:)


    Mamy też wodę ze studzienki kanalizacyjnej na drodze i w jej otoczeniu :(


    Jest też woda w rzeczce.Raczej dużo wody po burzy,ale zagrożenia nie ma
    ...
  5. Nasz dom- nasze marzenie

    Dziś byłam na budowie ( czytaj w domu na działce) zobaczyć czy wszystko jest ok.

    Porobiłam kilka zdjęć wspomnianej szafy wnękowej, przyszły przy okazji dwie sąsiadki zobaczyć tę szafę,

    ale się nacudowały , nachwaliły jaka piękna, żeby tylko nie zapeszyły


    Szafa podzielona jest na trzy części - jedna część to regał z półkami, dwie następne części to drążek

    na kurtki i płaszcze, oraz półki na buty.
    ...
Strona 1 z 20