dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Znalazłam piękny projekt gotowy. Wiem, że znowu nie jestem oryginalna, bo Domy z Wizja maja swoich zwolenników - świetne wizualzacje.

    Dom ma zalety: salon z kuchnią i jadalnią razem, litera L, główna sypialnia na dole (więc pełnowymiarowa wysokość), wymiar nie za duży nie za mały, pustka nad salonem - więc można od południowej strony w skosie umieścić okna doświetające salon z oknami na północ.
    Wady: za szeroki na naszą działkę, niezbyt szcześliwie ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witaj Dorka !! fakt, nadaje sie do domków z bali, może komuś się przyda !!!! Na przykład ..Kali :wink: :wink: :wink: jak zajrzy do mojego dziennika.
  3. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Dodaje dawno obiecane zdjecia - w końcu była sprzyjająca pogoda na spacery :)

    Róża - którą będę broniła własną piersią przed robotnikami i wapnem z budowy
    [img][/img]

    Teren mniej więcej z wysokości planowanego tarasu (1/2 działki) - granice północną działki mam przy sitowiu. a szeroka jest mniej więcej jak to sitowie (+ 2m)
    [img][/img][/img] ...
  4. nasza winorośl czyli Dom w winorośli 3

    Nadal jeszcze nie złożyliśmy dokumentów o PnB.
    Czekamy aż instalatorzy zaadoptują projekt. W zeszłym tygodniu dostałam telefon z gazowni, że dostanę warunki na gaz, więc stąd to opóźnienie. Początkowo miało być tak, że w projekcie dajemy ogrzewanie na ekogroszek, a jak z czasem dostaniemy warunki na gaz to będziemy zmieniać PnB, ale skoro warunki dostaniemy już w tym tygodniu to bez sensu byłoby tak kombinować.
    Mam nadzieje, że w lutym już złożymy dokumenty.
  5. Dom, gdzie? blisko mnie...

    Mam straszną ochotę na wnętrze chociażby z odrobiną szarości. Najprawdopodobniej płytki w holu, w wiatrołapie i w kuchni będą w szarościach. Jestem na etapie poszukiwań.
    Śledzę ostatnio wątek o szarościach:
    http://forum.muratordom.pl/wnetrza-w...je,t128294.htm
    Naturalnie kolorystyka mebli kuchnennych zostanie dostosowana do całości :wink: .
    I jeszcze szare podłogi:
    http://forum.muratordom.pl/pokazcie-...gi,t165960.htm
Strona 11 z 12