dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    AKTUALIZACJA

    Byłam dzisiaj już po ciemku na budowie. Wybrałam się z psuką, żeby było i raźniej. Zbliżając się, usiłowałam sobie wyobrazić, jak to będzie, gdy w oknach zobaczę kiedyś światło.
    W popołudniowych ciemnościach musiałam podejść do ściany i dotknąć, żeby stwierdzić, że jest już otynkowana. Została tylko ściana frontowa, na której na razie jest tylko styropian. Oby tylko pogoda pozwoliła ją skończyć. Dzisiaj rano przymrozek uniemożliwił ...
  2. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Po mimo psiej pogody,prace na budowie posuwają się dp przodu


    Zaliczka na pokrycie dachu zapłacona :roll:
    Czekamy na sobote i trzymamy kciuki za pogodę,która trzeba jej oddać sprawiedliwość, była bardzo łaskawa :wink: :wink:
  3. Dziennik budowy ANIAILIS

  4. Zyziowy dziennik drewnianej chatki

    Na razie nic się nie dzieje oprócz tego, że schnš podłogi... Wrzucę więc efekty wczorajszych zmagań z łazienkami, na razie tylko projekt, ale realizacja już w krótce...

    Górna łazienka będzie niebieska... O taka:






    ...
  5. Dziennik Truskawek

    Witam wszystkich czytających...Od dłuższego czasu zbieram sie żeby pisac ale nie wiem jak. I co. Żeby napisać czemu kupiliśmy działkę, to nie wiem: wstyd ale jakoś samo z siebie wyszło, że zaczełam przeglądać ogłoszenia. Najpierw korzystaliśmy z pomocy agencji ale to prawda co mówią wiec zrezygnowaliśmy. Znaleźlismy piekną działeczke, kupiliśmy szybko i jak sie okazało od super ludzi, którzy do dziś służą nam radą na tematy budowlane :lol: .
    Warunki zabudowy ...
Strona 3 z 7