dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik MES

    Normalnie po zmianie czasu to już nawet zdjęcia się nie da zrobić. :(
    Jak jestem na budowie rano to jeszcze ciemno a po pracy już za późno.
    Ekipie to wcale nie przeszkadza i połowa sufitu już jest założona wełną. Nabyłem drogą kupna
    :lol: wełnę 20 cm URSA. Poza tym ponad połacie dachowe wystają już 2 kominy w tym jeden w klinkierze. Liczę na dni wolne po 1 listopada. Będą zdjęcia i może zakończenie prac przy dachu ale to zależy od przeciągającej ...
  2. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Ponizej słynny słup w sypialni na temat którego przydatności dyskutuje sie na forum poświęconym temu projektowi




    Najmniejszy pokoik - jeszcze nie do konca zadeskowany


    Pomieszczenie nad garażem
    ...
  3. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Niestety nie będzie dziś zdjęć z deskowania i papowania bo w momencie gdy zrobiłam w ostatnią niedziele inspekcję na budowie to zerwała się ogromna wichura i deszcz i było baaaardzo zimno.
    Panowie zreszta do zeszłej soboty nie zdążyli jeszcze skończyć deskowania dachu, bo mieli do zrobienia jeszcze kominy. Tak więc do zadeskowania została około połowa. Poza tym w niedzielę, gdy lało się z nieba to zalało nam strych i deski które jeszcze czekały na zadeskowanie. ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    dziś zadzwonił Pan ze Stoen-u. POgadaliśmy, uzgodniliśmy szczegóły - w poniedziałek obiecał przygotować warunki i inne dupersznyty.
    Jak miło było :):) Jak to jest, że Stoen może do mnie nie tylko znaleźć numer ale zrobić wszystko w 2 tygodnie. A Gazownia Mazowiecka nie dość, że nie może znaleźć numeru to potrzebuje 3 miesiące....
    Cuda Panie, cuda :)
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    dziś zadzwonił Pan ze Stoen-u. POgadaliśmy, uzgodniliśmy szczegóły - w poniedziałek obiecał przygotować warunki i inne dupersznyty.
    Jak miło było :):) Jak to jest, że Stoen może do mnie nie tylko znaleźć numer ale zrobić wszystko w 2 tygodnie. A Gazownia Mazowiecka nie dość, że nie może znaleźć numeru to potrzebuje 3 miesiące....
    Cuda Panie, cuda :)
Strona 1 z 7