dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek dla szóstki

    No, to zaczął się rok 2006 - rok budowy!
    Wszystkim: spełnienia dobrych marzeń!
  2. Początek

    A teraz jest SYLWESTER a ja mam DOŁA!!!!

    Męża moja do roboty się udala ( cóż taki urok) a synuś na imprezkę do kolezanki z klasy...Sama jak ten palec ( to trochę przesadzona opinia , bo paliuszki sąsiedztwo mają , przynajmniej cztery sztuki ich jest) Juz bardziej trafnym określeniem jest ..SAMA JAK KLAMKA( nigdy nie widzialam mnogiej ilości w jednych drzwiach!) I jest mi raczej smutno.. :cry: :cry: :cry:

    Nawet nostalgia za starym mieszkankiem mnie dopadla. ...
  3. Dom z widokiem?

    Z okazji Nowego Roku - ale na cały przyszły Rok 2006- życzę spełnienia się wszelkich planów ( nie mówię marzeń, coby nie wyolbrzymiać ;-), dobrych relacji między-małżeńskich, między-rodzicielsko-dzięcięcych oraz ogólnie między-ludzkich, zdrowia i radości z tego co duże, ale - aby było jeszcze więcej - przede wszystkim z tego co małe.

  4. Dziennik Jokera

    Choć nic ciekawego się nie dzieje postanowiłem w ostatnim dniu roku skrobnąć nieco w swoim wątku.

    Czekam wciąż na WZiZT, powinno być na początku stycznia. W międzyczasie otrzymałem warunki przyłączy prądu, gazu i wody.
    Intensywnie przeglądamy projekty w katalogach i w internecie, przyszedł czas gdy jestem już zmęczony tym ciągłym wypatrywaniem tego jedynego.

    Stan na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o faworytów:

    1. Dom w truskawkach 2 z Archonu - ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wszystkim czytającym i kibicującym naszej budowlanej przygodzie składamy najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń i samych szczęsliwych dni w Nowym 2006 Roku :)
Strona 1 z 2