dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek dla szóstki

    Dokładnie rok temu kupiliśmy działkę. 8) Puste pole za stodołą. :D

    Strasznie się wtedy rwałam do urządzania ogrodu, ale nic z tego nie wyszło. Po roku doczekałam się. :D
    Dziś wieczorem przyjechała koparko-spycharka i zaczęło się równanie terenu z jednej strony domu. Trzeba było zarządzić szybką akcję przenoszenia drewna, gruzu, stali itd. Dobrze, że ekipa sześcioosobowa, sprawna i zgrana. Poszło nam w mig. :D
    Potem już działał pan koparkowy. ...
  2. Dziennik Robina

    Uuu...! Ale dawno nie pisałem!
    Znowu sie cos ruszyło, tak więc:
    - mam projekt wjazdu (równe 1000,-PLN), zatwierdzony przez wszelkie możliwe instancje i złozony do Starostwa wraz z podaniem o wydanie zgody na budowę
    - mam projekt przyłącza wodociągowego, z tym będzie jeszcze niezła jazda...
    - mam nadzieję, że lada chwila dostanę zgodę na budowę domu- papiery leżą w Starostwie od miesiąca
    - wstępnie umówiłem się z szefem ekipy poleconej przez ...
  3. dziennik :) TAB

    Dziennik zapuszczony straszelnie :)

    Trawsko i zielska porosły po tych deszczach, a nikomu nie chce się tego powyrywać, hehe - nikomu nie przeszkadza, aranżacja ogrodu jest :) Poza tym ogólny bałagan :) Brak czasu robi swoje:)

    Termin wprowadzki do domu zaczyna się niebezpiecznie oddalać :( na styczeń/luty. A miały być święta w nowym domu.

    Wczoraj ekipa skończyła ocieplać domek, założyli okapniki ( podokienniki, parapety - jak zwał tak ...
  4. Willie i jego Dom

    ZADYSZANY PRZERYWNIK

    BB nie pyta już Komu bije Dzwon. :o

    PP wyjaśniła mu to bezpośrednio.

    Jak to na Budowie.

    i Po Żołniersku. Czyli po Teściu.

    8)

    Zanim zdążyła porządnie odjechać z powrotem, Osusacze w Cudowny Sposób dojechały...do kompletu z Glazurnikami :wink:

    a to MA BYĆ dopiero Początek Niespodzianek :wink: :roll:

    szkoda że CASU NI MA
    ale
    ...
  5. DZIENNIK Kacha72

    szalowanie drugiego wieńca i schodów wewnetrznych ukonczone!
    jutro zalewanie
    chyba sie tez zaleje zwłaszcza że dzisiaj sa moje .....fyfnaste... urodziny :D :D
Strona 1 z 6