dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Obiecałam że napiszę co u nas więc sklecę szybciutko kilka słów :)
    Dzisja pojawiła się ekipa chociaż bardzo przezedzona szt. 2 :o :roll:
    Ale cóż jedne jest w stanie nieważkości po wypłacie jeszcze go trzyma drugi ma chorą nogę a że jest ich 4 to rachunek jest prosty. Na budowie zostaje 2 ( przy tej ilości ludzi to nie wiem czy do zimy zadaszymy ) :-?
    Co prawda dzisiaj po rozmowie z mistrzem zostało mi obiecane że wiecha będzie pod koniec przyszłego ...
  2. Dziennik budowy Spartakusa

    Podest zalany. 8) Mogę mieć tylko nadzieję, że pozostałe biegi schodów będziemy zalewać jednocześnie ze stropami, bo kręcenie 25 betoniarek nie jest najlepszym sposobem na spędzenie urlopu. :-?



    Mama, ja i moja siostra jesteśmy za wynajęciem ekipy zaraz po zrobieniu stropu czyli w tym albo przyszłym roku, tata jest nadal przeciwny. :evil: :roll:

    Pozdrawiam
  3. Dziennik Martki

    Jakoś nie mogę sobie przypomnieć: Czy Towarzystwo Pomocy Przedtranszowej zawiązało się, czy nie?

    Ponad miesiąc martwiłam sie, że transza na koncie i nic się nie dzieje, okien nie ma, a tu raz raz i po pieniadzach. I trzeba następnych. A bank pracuje swoim spowolnionym rytmem.

    Zadzwoniłam dziś ponownie w sprawie reklamacji drzwi. Ekspert miał byc na działce po drodze z Katowic. Długa coś ta droga, bo do 20 go nie było...

    Prawie cały domek ...
  4. Dziennik andrzejki.

    31 sierpnia 2005 roku :P :P :P
    Nareszcie 8) na budowę przyjechały pierwsze pustaki i od razu zrobiło się tak poważniej 8) :wink:
    Efekt dzisiejszych prac nie jest może zbyt imponujący ale są już cztery narożniki wyprowadzone i jeden rządek wymurowany :P :P :P
    Piękny dzionek :P

    Mam nadzieje że teraz to już pójdzie szybko w miarę :roll: 8) :-? 8)
    Pojawiły sie również pierwsze dylematy odnośnie okien :-?
    Zastanawiam ...
  5. Dziennik (mk)

    [b]Na dobry początek.
    [/b]
    Zaczynamy. Dlaczego? Bo już drugi sąsiad z pola ma pozwolenie, a ja nie. A to frustrujące jest i się pocieszyć muszę. :-?
    Ale też będę miał! Niedługo.

    Pole jest na Warszawskiej Białołęce.
    A chałupa ma wyglądać jak na wizualizacjach.

    Ta wizualizacja to widok od drogi jest. A droga jest stety-niestety od południa.
    [img]http://excel.republika.pl/domek/11.jpg[/img]

    A ta wizualizacja ...
Strona 1 z 5