dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik wykończeń...

    Kafelki dalej się układają
    4 stycznia 2008


    Układanie kafelków postępuje w tempie typowym dla większości naszych działań, ale postępuje. Poza tym nie należy być niesprawiedliwym dla Rysia. W końcu dopiero się uczy, a poza tym pracuje zawodowo, więc kafelki przykleja "po godzinach". No i na koniec należy pamiętać, że pracuje w trudnych warunkach, czyli w zakamarkach pod schodami.

    Opracował nawet metodę wycinania otworów pod gniazdka ...
  2. Dziennik budowy: Dąbrówki w Szreniawie

    Z BIEŻĄCYCH WIEśCI:
    SPRZEDAM STEMPLE BUDOWLANE 150 SZT. Dł.2,8M I TROCHĘ DłUGICH 3,3M NA BALKONY. ODBIóR W SZRENIAWIE K.KOMORNIK


    3.01.2008

    To będzie TEN rok! Rok budowy. Plan jest następujący: zaczynamy, budujemy, meblujemy i mieszkamy. Prawda że prosty? Najlepsze są proste plany. Ale może byłoby zbyt nudno? No to pokomplikujmy trochę :D

    CDN...

    Jeśli macie ochotę skomentować dziennik można kliknąć KOMENTARZE DO DZIENNIKA
  3. Dziennik wykończeń...

    Sprawa spiżarni powraca
    31 grudnia 2007


    Mój mąż, nie wiem czy z powodu jakiejś utajonej skłonności do przesądu czy też ze zwykłej ambicji, żeby mu nikt nie powiedział, że kupił kafelki do spiżarni oraz sprzęt do cięcia i nic z nimi nie zrobił, postanowił dzień 31 grudnia potocznie zwany sylwestrem spędzić na układaniu kafelków. Nie kolidowało to z żadnymi naszymi planami, gdyż i tak nie zamierzaliśmy nigdzie wychodzić ani zapraszać gości.
    ...
  4. Dziennik Kasi i Zubra

    Proszono-więc wklejam.
    Krzesła i stół w zbliżeniach.



    A taka jest faktura stołu:
  5. Dziennik mag - Irysek.

    TPSA telefon i neostrade przeniesie mi w ciagu..........8 msc :o :evil: :cry: !
    Moze to trwac dwa msa, a moze 8 msc maksymalnie - tyle maja czasu na inwestycje, ktora musza zaplanowac i dopiero pozniej zaczna cos dzialac. Telefonu nie moge zlikwidowac na starym mieszkaniu, bo wtedy o zalozeniu w nowym domku bym mogla zapomniec. Musze telefon zawiesic i czekac az TPSA zaczna cos dzialac. Jak ja przezyje bez netu :roll: ?

    Acha i wieczorem na budowie doszlam do wniosku, ze ...
Strona 1 z 9