dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Zgłoszenie prądu poszło gdzie trzeba - teraz czekamy 30 dni. Nie obyło się bez niewielkich problemów.
  2. Dziennik Facia

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Jak uda mi się zeskanować projekt domu (RZUT) to go wkleję do dziennika.


    Udało się :wink: 8) :P
  3. Początek

    Zapomniałam dodać ( Młody mnie popędzał, niewdzięczne pacholę)że zamówienie na okienka nie zostałojeszcze złozone!! Otrzymaliśmy info. że wytycznych w sprawie ZIMOWEJ OBNIŻKI, PROMOCYJNYCH CEN!!) Jeszcze nie ma!! Ok. 9.01. dopiero się ujawni!!! No i ze styropian trza zamówić ( zadatkować) bo ceny są fajniste!( niższe o ok. 30%) Też z powodu przestoju w temacie....
    I to chyba na dziś wszystko....
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Ryczałam całą noc - wczoraj się dowiedziałam, że moja przyajciółka (taka od liceum) ma poważny problem zdrowotny i właśnie miała radioterapię. Ale ona jest daleko... za daleko. Jest mi żle, ale to temat na inne forum..

    Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że cele moje i cele notariuszy pozostają w konflikcie postanowiłam znaleźć prawnika znającego się na sprawach związanych z gruntami.

    A tak sobie wrzuciłam na goglarkę jakiś czas temu i znalazłam ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Ryczałam całą noc - wczoraj się dowiedziałam, że moja przyajciółka (taka od liceum) ma poważny problem zdrowotny i właśnie miała radioterapię. Ale ona jest daleko... za daleko. Jest mi żle, ale to temat na inne forum..

    Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że cele moje i cele notariuszy pozostają w konflikcie postanowiłam znaleźć prawnika znającego się na sprawach związanych z gruntami.

    A tak sobie wrzuciłam na goglarkę jakiś czas temu i znalazłam ...
Strona 1 z 3