dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    Oto, jak wyglądały dziś po południu moje kominy:

    Ten jak widać już zakończony i przykryty, żeby go deszczyk nie opłukał.


    http://i50.photobucket.com/albums/f3...e/PICT0321.jpg
    a teraz w całej okazałości- prawy profil:

    link tego samego zdjęcia (na prośbę forumowiczów)
    http://i50.photobucket.com/albums/f3...PICT0320-1.jpg ...
  2. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka


    Schody nasze przyszłe schody


    Las,lasek kochany rośnie w naszym salonie



    Przygotowania do zalewania stropu nad naszym domkiem, a nad garażem już sobie schnie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Ja chodzę do pracy ...
  3. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    a ja od wczoraj do dziś miałam straszny zgryz...
    ale po kolei:
    przed 18 zadzwonił wykonawca, zę mu więźba do dachu nie pasuje jak to nie pasuje? okazało się, że są belki 12x20 a brak 6x20.. no ładnie od razu za telefon dzwonię do PANI_OD_WIęźBY pani oebicuje wszystko sprawdzić i rano prosi o kontakt... na wszelki wypadek daję kontakt do wykonawcy... rano dowiaduję się, że więźba jest zgodna ze specyfikacją? jak to zgodna? przecieź ewidentnie nie pasuje do dachu... ...
  4. Budowa domu w wiesiołkach

    Wreszcie nadszedł czas kiedu mury zaczęły piąć się do góry, oby tylko pogoda dopisywała tak jak do tej pory. Wszyscy mamy takie wrażenie że nasz domek jest taki mały, ale może być mały bo to nasz :lol: :lol: :lol: nasz młodszy syn ciągle mówi że salon jest taki mały ale to chyba tylko takie wrażenie, jak będzie już stał cały to napewno perspektywa spojrzenia będzie inna :D . Poniżej kilka fotek z murowania :D :D :D :D :D
    ...
  5. Dziennik budowy jk69

    MAM JUŻ NORMALNY PARTER!

    Czyli, jak każdy, mogę wejść do MOJEGO DOMU z gruntu działki - myk i na podłogę parteru. Zasypali doły! Jeszcze tu i tam trzeba dosypać odrobinkę ( :wink: czyli tony ziemi) ale już mam dom w ziemi, jak przystało.
    Zdjęcia zrobione - czekają na desant!

    A teraz zbroi się strop nad parterem. Dużo tego zbrojenia w podciągach, które są olbrzymiaste z powodu umiłowania rozległych widoków okiennych. Strop drewniany ...
Strona 2 z 6