dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ewy (EZS)

    Miasto ma wszystko w d.... "A wie pani, ile ważnych spraw leży w NSA z naszej gminy?". Jednym słowem cieszą się, że mają święty spokój. A że na dużym w końcu obszarze Łodzi nie można zacząć zadnej inwestycji, to nikogo nie interesuje. Zastanawiam się, jak dotrzeć do innych ludzi w tej samej sytuacji, co ja... W ilości siła. Dać ogłoszenie do gazety??? "Proszę o kontakt osoby, które nie mogą budować z powodu zawieszenia planu"??? Iść na spotkanie wyborcze ...
  2. Nurniego dziennik

    04.10.2006
    No w końcu dojechali ociepleniowcy skończyć elewację. Nareszcie. Muszą podokańczać glify, dokończyć zaciąganie klejem i potem już tynk. Tynk będzie mineralny, podstawowy biały. A na wiosnę pomaluję to wszystko farbą STO Lotusan - silikonową. Dom będzie miał elewację trzykolorową więc m.in. dlatego zdecydowaliśmy się na farbę - a ta podobno jeszcze sama się oczyszcza :o :wink: No i oczywiście ściany oddychają :o 8) :wink: pełnymi płucami ma się ...
  3. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Hurrrrra!
    Drugie podejście zaliczone wszystkie papiery w porządku wniosek o wydanie pozwolenia na budowę przyjęty. Teraz oczekiwanie na ten najważniejszy papierek, ciekawe, czy to już koniec drogi przez mękę, czy początek.... :roll: czas pokaże :wink:
  4. dziennik świercza (projekt z14)

    cd. Ściany - rosną

    W poprzednim tygodniu wziąłem urlop aby pomóc ojcu.... był już wściekły na całą tę sytuacje z pomocnikiem - a tego jak nie mamy tak nie mamy. Dobrze że mam szefa wyrozumiałego i wie doskonale co to są problemy na budowie. Pomagałem do piątku i ściany odazu śmignęły w góre! W czwartek wieczorem przyjechał Jcaek i zawiozłem go na busowe a ja już w piątek do pracy :( - naprawde wolałbym siedzeć na budowie - już strasznie pokochałem to miejsce ...
  5. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    OGŁOSZENIE
    Ogłaszam wszem i wobec, że wszystkim zainteresowanym (z Niepołomic i okolic) prześlę na prive ostrzeżenie przed dwoma geodetami, z których usług nie należy korzystać w trosce o własne zdrowie psychiczne. Nie ukrywam, że powoduje mną tyleż chęć pomocy i bezinteresownego podzielenia się wiedzą, co żywa awersja do tych panów i odrobinka mściwości.
    A dlaczego? Opowiem, kiedy znajdę troszkę więcej czasu.
Strona 3 z 6