dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Fotka kominka z dzisiaj, tzn. Krzysia meczacego sie nad naszym kominkiem :wink:

  2. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

  3. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    No to mapkę geodezyjną mamy. Z drugiej strony dziwię się za co ludzie biorą tyle kasy! Naszej kasy! Brrr....

    Jutro składamy wniosek o pozwolenie na budowę w starostwie. Projekt dołączymy w międzyczasie... taka mała przychylność urzędników :)

    Na początku września usłyszeliśmy, że lada dzień wejdą z prądem na nasze tereny a do końca miesiąca to już raczej na pewno! No i ....cisza.... Będzie budowa UNPLUGGED hihi :lol:
  4. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    Kartka z pamiętnika 2 października 2007r.

    Ach... tak sobie siedzimy.... pan projektant skrzętnie nanosi ,,drobne'' zmiany w projekcie.... geodeci z zapałem szkicują mapkę.... a my zapełniamy kajecik adresami ekip murarskich, tych ,,z polecenia'' i tych ,,z gazety''.

    A! No i leczymy katar, kaszel, chrypkę, różne bóle :wink: i ... suszymy tonę grzybów! :P :P
  5. Dziennik Kasi i Bartka

    I znów mnie jakiś czas nie było. Na szczęście mam Kasię, która mi ciągle przypomina o "obowiązkach".

    Obiecałem poprzednio, że będą zdjęcia. Tak, będą, ale po kolei.

    Tynki skończone. Zostały tylko maleńkie poprawki i lekkie docierki. Ściany wyglądają super. Szczególnie te, które zatarte są jeszcze gładzią cementowo-wapienną. Użyliśmy jej w salonie i na korytarzu na poddaszu.

    Oto fragment salonu
    ...
Strona 1 z 12