dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Ciemno , głucho , tylko ponure charczenie, chrapanie, kichanie i smarkanie rozlega się wokoło. Rodzina padła. Zaraza : ból głowy, uszu, gardła, monstrualny katar , zawroty głowy- bez gorączki.
    Rozczulili mnie kiedy każdy dziś się kolejno zgłaszał z nadzieją ze teraz to się troszkę tego (przeziębionego ) Zośka zdystansuje i więcej uwagi na siebie ściągnie.
    Według kolejności zgłoszeń na świecie relacjonowali swój stan zdrowia i dostawali : wapno, witaminki, ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    OPOWIADAM O GEODETACH I NIE TYLKO
    Nasza cierpliwość skończyła się nieodwołalnie. Nie będziemy dłużej czekać na mapkę, którą zamówiłam u geodety nr 1. Pan ów od ponad tygodnia jest nieuchwytny mimo licznych prób nawiązania kontaktu.
    Po porannej inspekcji na budowie wybrałam się do wskazanego przez sąsiadkę innego geodety z zamiarem zamówienia u niego tejże mapki. Oczywiście wiedziałam, że jest on przełożonym rzeczonego nr 1, ale akurat to nie miało dla ...
  3. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    A oto sprawca mojej niepełnosprawności (od mniej więcej dwóch tygodni)
    http://i50.photobucket.com/albums/f3...e/PICT0314.jpg
    http://i50.photobucket.com/albums/f3...PICT0313-1.jpg

    Postanowiłam zacząć przenosić moją starą działkę (a raczej kwiaty, cebulki- parenaście dokupiłam, żeby zakwitły z wiosenką , szczypiorek, lubczyk, piwonie i inne)
    Ale oczywiście nie miałam ich gdzie posadzić. Postanowiłam więc na razie w końcu działki ...
  4. Dom na ul. Różanej

    Nie było mnie parę dni i widzę sporą aktywność wszystkich budujących, cyżby słowa mojego murarzxotynkarza, że jesień jest najlepsza na budowanie i tynkowanie to prawda??

    Cóż u nas?? hmm..... nareszcie przygotowujemy się do wylania chudzaka. Dziwne ale prawdziwe, chudziak wylewany gdy właściwie dom stoi i stan wygląda na zamknięty. Jednak nie, pomimo iż tynki się tworzą, w domu klepisko. Dziś w sile mój ojciec + pomocnik zaczęli wywozić zbędną ziemię z domu, ...
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Poniedziałek 02.10.2006
    Pędzel - 29 pln. 21 razy palmix.
    Obmurowanie wieńca pełną cegłą.
    Robię porządki na działce. 2 wywrotki żwiru - 2x320 zł.

    Wtorek 03.10.2006
    Parę kilo drutu wiązałkowego. 15 pln
    Przygotowanie Zbrojenia wieńca pod dach.
    Przygotowanie do chudziaka, wywiezienie piachu.
    Układanie instalacji sanitarnej przed chudziakiem - początek prac.
    Zamówienie 4 palet cementu.

    Środa 04.10.2006
    Śruby ...
Strona 1 z 6