dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. The Spanish Mainland - The Best Apartment For Holidays

    Important points of what to visit as well as some best times of to visit will just about all be available on an web. Additional shopping around is mystery. These villas offer submit privacy and hence the public don't need to seem worry about the time table of lunch aka dinner like you do in a hotel. Searching for the right villa rentals for your entire family is something most notably saving money and staying the quality holidays by visiting the same time. And again, due to the switch currency, ...
  2. zapomniałam

    No i mam rolety zewnętrzne. Zapomniałam wspomnieć. Z firmy portos.
  3. inspiracje kuchnia

    Kolory z pewnością czarno-białe. Zastanawiam się tylko czy szafki górne do sufitu nie będą zbyt "długie"? Czy ktoś ma takie szafki? Jest ok?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi_wewnetrzne_astro.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	44,6 KB
ID:	140432   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia biało czarna.jpg
Wyświetleń:	373
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	140433  
  4. podobno...

    Podobno jutro przyjdą Panowie z firmy, która realizuje przyłącza dla zeorka i podłączą skrzynkę. Tylko 6 miesięcy oczekiwania...
    Podobno Panowie skończą tynki w sobotę, chociaż dzisiaj mają zrobione tylko 2 pomieszczenia.
    Podobno w środę przyjdą kabelki grzewcze i cała reszta czyli regulatory i devilink.
    Podobno....
  5. ocieplenie

    Podobno Panu z hurtowni, który przywiózł tynk zaparło dech w piersiach jak zobaczył grubość styro. Chyba większość tak reaguje .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0208.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	140420   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0207.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	140421   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0206.jpg
Wyświetleń:	281
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	140422  
Strona 1 z 4