dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasz dom- nasze marzenie

    Nie wiem czy widać na zdjęciach kolor fugi w górnej łazience, ale jak dobrze sie przypatrzeć to można zaobserwować, ze kolor fugi to odcień niebieskiego.
    A że jestem uparta baba i nie dam sie zbyć byle czym, to poszłam do sklepu i zgłosiłam reklamację tej fugi, a co!!
    Tak więc czekam sobie na pana technika-chemika, który ma zrobić oględziny w moim domu, zobaczymy.
    Mój mąz najlepiej, stwierdził, że on byle czym nie zawracałby sobie głowy i jemu ta fuga ...
  2. Nasz dom- nasze marzenie

    A teraz żeby nie być taka gołosłowna, kilka fotek





    To garaż, widać w głębi schodek, który prowadzi na holl




    Oto holl
    ...
  3. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Dziś już mam więcej optymizmu :) bo pojawiło się malutkie światełko nadziei że będziemy mieć prąd i to może jeszcze w tym roku. Dziś przyjechał pan od przyłącza (oczywiście przyjechał z własnej nieprzymuszonej woli i wcale a to wcale nie nękałam go od kilku dni telefonami dwa razy dziennie :evil: :lol: ), przykleił naklejke ze schematem przyłącza w skrzynce i dał do podpisu pare karteczek. Teraz to podobno już tylko patrzeć............zobaczymy :roll:
  4. Nasz dom- nasze marzenie

    Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

    Wszem i wobec chciałam zakomunikować, że etap układania płytek mam już sobą, a dokładnie skończył sie 31 października.
    Ułożone zostało:
    -Schody zewnętrzne
    -Balkon
    -Kotłownia
    -Garaż
    -Kuchnia
    -Łazienka na dole
    -Łazienka na górze
    -Holl
    -Spiżarnia


    Robocizna za te wszystkie pomieszczenia wyniosła

    uwaga...uwaga 5 500,00 zł
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Dzisiaj udało się z Panem Adamem od hydrauliki załatwić sprawę z kaloryferem na poddaszu. Nie było żadnego problemu :D :D :D :D Pan Adam był bardzo miły i zmienił miejsce pobytu kaloryfera :) :)

    Teraz jest ok :)
    Przyjechał mój brat z synem i jutro pomogą nam wrzucać styropian na poddasze.
    Miało być lanie wylewek, ale styropian udało się zamówić dopiero na jutro, a lanie dopiero w poniedziałek ...
Strona 1 z 19