dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Mężuś kończy odprowadzenie deszczówki :)
    Wyrysowaliśmy gdzie mają być ściany działowe, panowie mają być w poniedziałek, ale na 1 rzut pójdą schody przed wejściem pogoda jeszcze dobra więc chcemy to zrobić, żeby przed zimą ogarnąc chociaż teren przed domem :)
    Reszta terenu zostanie na wiosne :-?
    Miały być wyceny c.o ale tylko jedna firma pojawila się na naszej budowie ( nawet nas to nie zdziwiło - ciekawe czemu??? :) ). Oczywiście spóźnieni panowie ...
  2. Dziennik Abromby

    Trzeba sobie powiedziec prawdę:
    NAŁÓG POWRÓCIŁ.
    Internet zainstalowany celem ułatwienia mi rozwoju naukowego służy głównie siedzeniu na Forum. Oto cała prawda o mnie...

    Dzisiaj padły cztery kolejne pudła dóbr rozmaitych. Na przykład dotarłam do dokumentów zaopatrzeniowych z czasów budowy moich rodziców (stan wojenny) kiedy to Urząd Miejski wydawał kwit na zwrócenie się do Spółdzielni Samopomoc Chłopska o sprzedaż i wydanie materiałów budowlanych ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    No cóż zbijanie drabki miało być najpóźniej dziś. Widocznie jednak urażona duma nie pozwoli panu Traktorowi dotrzymać słowa . Spróbuję to zrobić w przyszłym tygodniu. Elementy są, gwoździe dokupię i zobaczymy. :)
    Właśnie rozmawiałam z nową ekipą. Ostrożnie i z uśmiechem : proszę mi powiedzieć jak kolejno panowie robią taka ścieżkę? No szefowa to się robi tak: piasek ubijać tak długo aż będzie mocny, potem lekki beton ale suchy w to kostkę wbić, ...
  4. domek dla szóstki

    Za dobrze to wszystko szło, za łatwo, za szybko... Coś musiało nam wyskoczyć, jak zgniłe jajo. :cry:

    Prawo ANR do pierwokupu i odkupu naszej ziemi jest podobno nie do przeskoczenia. Wynika z ustawy i tyle. Nikt tego zmienić nie może, oprócz tych 460, co tam siedzą u góry i sprawy zwykłych ludzi na pewno ich nie obchodzą. :evil:

    Myśmy oczywiście o takim prawie wiedzieli, ale cały czas utrzymywano nas w przekonaniu, że to formalność, bo agencja z ...
  5. Dziennik Hanuli

    TA DAAAAM!!! Mam klucze do mieszkania. Ale jeszcze nie mam licznika prądu, w związku z czym nie ma prądu, w związku z czym nie można włączyć piecyka gazowego CWO, w związku z czym jest pierońsko zimno. Zatem nie przeprowadzimy się na razie. Cyknęłam kilka zdjęć. Niebawem je umieszczę do oglądania, jak kto chętny. Dużo mycia po budowie, chociaż z grubsza umyte, ale trzeba wszystko wypolerować, wypastować. Jutro sobota - zwozimy meble córci, i zamówione krzesełka i stół.
Strona 1 z 4