dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Niewielki, Beata i Tomek

    No i w końcu nasza działka :D
    To znaczy nasz hektar :wink:





    Na chwilę obecną jest też utwardzony wjazd
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    No tak, wreszcie, po długim, dużo za długim, czasie mogę coś skrobnąć w dzienniku. Do tej pory nic się nie działo. Zmęczyliśmy (prawie) pierwszą warstwę ocieplenia (został jeszcze kawałek nad schodami, do którego nie możemy się dostać - mam nadzieję, że uda nam się wkrótce kogoś załatwić, żeby to zrobił. Zrobiliśmy też trochę ocieplenia w garażu - sufit i trochę ściany (prace w trakcie).

    No i wreszcie mamy kominek. Wczorej było pierwsze odpalanie, ...
  3. TYMEK- Kasi i Piotrka

    Witam
    zapomniałam się pochwalić naszymi oknami- muszę to nadrobić :D

    widok od frontu
    [img]

    okno kuchenne



    od strony południowej



    ...
  4. Nasz Z?oty-Róg

    Od ostaniego wpisu mineło troszkę czasu. Jest juz prawie zrobiony dach a 15 grudnia mają montowac okna. Drzwi zew. zamówione ale czas oczekiwania nas dobił 8 - 10 tygodni i bedą chyba dopiero po nowym roku. Brama garażowa w planach ale w związku z nawałem pracy i nawałem ofert jeszcze nie wybrana. Wydatki cały czas to na gwoździe, wkręty czy drobne elementy do obróbki dachu poszlo już z naszego konta 150 tys. Ale przed zimą będzie zamknięte i będziemy mogli w zimie coś podłubac ...
  5. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Zgoda na zmiany dotarła do nas listownie w poniedziałek. Wszystkie Nasze zmiany zostały zaakceptowane i podpisane W związku z tym dzisiaj zamówiliśmy projekt GL150 z pracowni Studio Atrium. Do odbioru powinien być w piątek .
    Koszt projekciku :1500 zł .
    Dzwoniłem również do Hurtowni materiałów budowlanych i czekam na ofertę mailową z cenami materiałów.Jestem ciekawy jak będzie wyglądała !
    :D

    Małgosia i Pawełek
Strona 3 z 8