dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Jokera

    Początek grudnia początkiem papierologii !!! :wink: Pierwszy urlopowy dzień w urzędach minął nadzwyczaj gładko.
    Ze starostwa odebrałem mapki w skali 1:1000 do celów opiniodawczych oraz wypisy z rejestru działek sąsiadujących.
    Z jeszcze ciepłymi papierkami pognałem do gminy i złożyłem wniosek o WZiZT. Na wszelki wypadek uwzględniłem garaż wolnostojący (dodatkowo odpłatny).
    Gotowe WZiZT jest przewidziane na początek stycznia. Zobaczymy!
    Złożone ...
  2. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!




    Chyba się udało zamieścić zdjęcie, dzięki ludziom o wielkim sercu.

    A oto i 1160 m2 naszej pięknej działeczki pod Warszawą.
    Narazie jeszcze wszędzie jak widać są pola, ale mam nadzieję, że już od wiosny zacznie się zmieniać.
    Na zdjęciu załapała się nasza sunia, która jako pierwsza zaznaczyła teren :wink:
    Mam nadzieję, że jak zbudujemy domek to ona też na tym skorzysta.
  3. wbrat - dziennik budowy

    04.12.2005

    Witam po nieco dłuższej przerwie,

    Nie udało mi się uzupełnić dziennika przed delegacją, więc czynię to dopiero teraz. A ponieważ przerwa była dłuższa, to i zdjęć będzie trochę więcej 8).

    No więc po kolei: mamy już taras. Następnego dnia po wylaniu okazało się, że mieliśmy nielegalnego intruza na naszym terenie. Co gorsza był amatorem, bo zostawił ślady. Oto one:


    ...
  4. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    W końcu moge pooglądać moje okienka za dnia , wyglądają ok, trzeba tylko obrobić, poodcinać piankę, zerwać folię uzupełnić piankę, ma się tym zając firma od okien, więc nie mam przy nich nic do robotypoza ogladamiem:)




    ...
  5. domek dla szóstki

    W piątek dostaliśmy z UG "warunki techniczne na wykonanie przyłączy wod.-kan." (uwielbiam te urzędnicze szyfry!) :wink: Jest nadzieja, że i u architekta coś ruszy.
    Wodę niemalże mamy na działce, co widać na załączonym obrazku, a studzienki kanalizacyjne posiadamy aż 3 - naprawdę! 8) Przyłącze ma być zrobione do tej najbliższej, w najbardziej na wschód wysuniętym różku działki. Specjalnie pojechaliśmy sprawdzić - jest na naszym terenie. Jak będziemy ...
Strona 1 z 2