dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Glina aż miło włazi w każdy zakamarek podeszwy, za to puszcza z nich jak tylko wejdę do domu. 8) Wniosek: wycieraczka potrzebna od zaraz!

    Pan Płytka oswojony zupełnie konfidencjonalnie zdradził mi że ma świadomość iż nie był pierwszym fachowcem poproszonym o wycenę . Inni wykonawcy donieśli....Chyba się zdziwił jak potwierdziłam, dostał tą pracę bo:
    - Widziałam jego pracę i więcej niż zadawalający efekt
    - Jest spokojny i kulturalny
    ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.12.03
    Na podkładzie betonowym w naszym Orzeszku wyrósł las stempli. Wszystko jest już podstemplowane ale dopiero 2/3 salonu z kuchnią przykryte deskami. Troszkę pogoda się popsuła ale i tak nie mam co narzekać bo gdzie w grudniu jeszcze szalować czy wogóle robić coś na budowie. Bynajmniej ja wyobrażałem sobie przerwę ale jednek nie. Jeszcze tyle przede mną, że strach pomyśleć ale jakoś to będzie. Byle do przodu. W poniedziałek (2004.12.06) pojadę dokończyć zbijanie ...
  3. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.12.02
    Na działeczce pojawiłem się z Teściem i kolegą z pracy (Piotrkiem M.). Razem zaczeliśmy wielkie szalowanie stropu. Wcześniej nawet nie mogłem sobie tego wyobrazić ile to zajmuje czasu i energii. Po siedmiu godzinach mieliśmu zrobiony wewnętrzny wieniec i podstęplowane stemple tylko przy ścianie tak, że w powietrzu wisiały długie łaty jeszcze niepodstęplowane.
    Szkoda, że tak szybko się robi ciemno.
    Jak fajnie widać postępy na budowie.
    ...
  4. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.12.01
    Zabrakło mi 7 (czytaj siedmiu) sztuk nadproży N18 aby zakończyć ściany parteru. Dzwoniłem do hurtowni i ... mają tylko jedną sztukę (z wystawy). Postarają się załatwić jak najszybciej.
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Czytam i się coraz bardziej zachwycam. Pompa Ciepła. Podoba mi się! W przeciągu godziny staję się ekspertem od Pomp. Już wiem, że są takie z glikolem (tańsze) i takie cudo z propanem. Glikol trzeba wymieniać, propanu nie. Te z glikolem mają gwarancję na 2 lata a te z propanem na 30! I jeżeli jest wszystko ok., a jak może być inaczej (hmm…), to przez resztę życia nie muszę się martwić o tankowanie, o składowanie materiału i co najważniejsze chyba nawet o rachunki. Idealna ...
Strona 1 z 2