dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    Oto nasz kominek!!!

    Największą frajdę mają oczywiście dzieci :D :D :D



  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Niestety, nie mogłam byc do końca dzisiejszej pracy panów hydraulików ale mąż mój zdał mi relację po powrocie do domu. Mianowicie, dwa obiegi podłogówki w kuchni i salonie są juz położone. Jutro kontynuacja pracy i zdjęć, bo oczywiście nie omieszkam zaraz po pracy tam "polecieć" :) :) :)
  3. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    aaa, pokażę jeszcze jak wygląda rekuperator na strychu....

    zamontowany juz ostatecznie i podłaczony do prądu...- działa.... :) ale jeszcze nie ma nadmuchu, bo temperatura w środku musi byc odpowiednia....a niestety, nie ma takowej....więc na razie reku jest wyłaczony...
    A tutaj nasz najwiekszy budowniczy..... :D :D :D
    chce koniecznie wejść na górę....
    ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Po wczorajszej rozmowie, Pan hydraulik razem z kolegą przyjechali dzisiaj na budowę. Jako, że traktują to jak fuchę, robic będą od 15 do wieczora. Tak tez było dzisiaj.... :)
    Tak wyglądał salon przed rozłożeniem folii....

    a Tak po rozłożeniu..... :)

    Tu już wchodzą na korytarz.....
    ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 04-12-2007 - 22:12 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Witam.
    I tak mamy wreszcie wylewki :D .Kilka dni temu ekipa zakończyła robić wylewki.Aż szkoda,że wcześniej nie pogoniliśmy :evil: tego krętacza,który nas zwodził.Ale trudno.Może lepiej ,że tak wyszło,bo okazało się,że u naszego sąsiada kazał zdjąć siatki zbrojeniowe :o i teraz sąsiadowi wylewki pękają.Przez ten poślizg nawet człowiek od ocieplania poddasza się dziwił :roll: dlaczego nie dzwonimy(byliśmy umówieni na październik).Ale dzisiaj ustaliliśmy,że ...
Strona 1 z 8