dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Moja teściowa nadała imię każdemu kwiatkowi, każdej cebulce, każdemu drzewku i każdemu krzaczkowi na działce. Wie ile każde ma lat, kiedy posadziła, kiedy miało kwiatki, kiedy nie, kedy owoce i jakie będą owoce, nawet jeśli nic się wczesniej nie urodziło.

    Stanęła przed zdewastowanym ogrodzeniem i powiodła wzrokiem po zniszczeniach . TRAGEDIA !

    A do tego ktoś robi zamach na jej SKARBY. Bo w kanciapie są skarby, KOchani, bezcenne : patyczki z wókna ...
  2. Do belki belka, do deski deska...

    Niestety nie moge wysłać jednego pliku tylko musze napisać parę postów - krzaczy się coś net. No więc na czym to skończyłem..., łazienka na górze czeka na położenie płytek. Konstrukcje wymyśliliśmy z żoną, trzy dni zajeło mi wykonanie jej z płyt OSB i pokrycie ich płytami G-K. Muszę przyznać, że przyjemna praca, Następnie połoączenia zaszpachlowałem Knaufem - Uni flot do pomieszczeń wilgotnych. Ponadto przy wanie, prysznicu i zlewie łączenia płyt zabezpieczyłem ...
  3. Do belki belka, do deski deska...

    Na dole oprócz korytarza i wiatrołapu też "przejechane" wszystko woskiem na gorąco - najgorszy sufit. Oczywiscie wcześniej wszystkie nierównosci zniwelowane papierem 180-ką. Oj, było szlifowania. Sam salon 2 dni. Dobrze, że żona wspomagała bo byłoby ciężko samemu - ręce nie wyrabiają. Zresztą staramy sie robić większość prac samemu. Ocieplenia całej chaty wykonywałem samodzielnie w pojedynke. Ciężko, ale cóż zrobić. Został mi juz nieduży fragment poddasza ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Parapety wybrane, ocieplacze .....hmmm nie przyjechali.. :evil: :evil: może jutro....nadzieja jest...ciepło ma być jeszcze do końca tygodnia i może coś z tego wyjdzie. Dzisiaj mój mąż szukał podbitki drewnianej ale niestety, nic nie znalazł ciekawego. Całe drewno jakie przejrzał było bardzo brzydkie i wcale nie nadawało sie na podbitkę. Jedyny sukces dzisiejszy to .....zakup płytek do kotłowni...oooo znalazłam nawet takie za 8 zł ...ale sie spóźniłam i zostały tylko resztki, ...
  5. Do belki belka, do deski deska...

    Tyle się napisałem i wywaliło mi internet :evil: . No więc jeszcze raz i wysyłam w etapach. . Cóz praca na budowie wre, w grudniu dekrze zakończyli prace na dachu. Mają do poprawki pas nadrynnowy - za wysoko jest z jednej strony. No i oczywiście nie chciało im się smarować gwoździ do blachodachówki, będą musieli jeszcze raz wszystko przesmarować. Efekty ponizej:


    ...
Strona 3 z 19