dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dach (mam nadziej?, ?e ostatni raz)

    po wrzuceniu ostatnich fotek na forum zwrócono mi uwagę, że z dachem jest coś nie tak. Przesłałam zdjęcia z wątpliwościami kierownikowi. Okazało się, że pomyliłam maila i trafił on do firmy, w której wyceniałam dachówkę, ale ze względu na cenę zamówiła gdzieś indziej. Pani była zdziwiona, ale też zwróciła mi uwagę na pewne rzeczy i spytała gdzie kupiłam materiał. Jak odpisałam gdzie i że ich oferta była sporo droższa, Pani zaczęła już mniej uprzejmiej zwracać ...

    Updated 04-02-2011 at 23:52 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. ostatnie papiery.

    witojcie !!!
    nooooo w koncu troche czasu na napisanie wpisu.wsumie swieżo z pracy...a konkretniej zespotkania w bydgoszczy "konferencji " ... i kolacji z moją kochaną

    Wniosek o pozwolenie złożony juz we wtorek.... (1.02.2011) ... zobaczymy ile to potrwa
    do uzupełnienia potrzeba mi tylko zgody na zjazd z drogi gminnej ... mysle ze w pon/wt. powienien byc .

    maluje slupki ogrodniowe...udalo mi sie je nabyc okazyjnie na zlomie ...głupi ...
  3. Przemyślany I Ani i Jacka-adaptacja projektu zakończona

    ...a to nasz projekt przystosowany do naszych potrzeb:
    - w garażu wstawiliśmy dwa okna, zamiast jednych drzwi garażowych są 2 pary o standardowych wymiarach
    - w trzeciej sypialni po lewej zlikwidowaliśmy łazienkę, przesuneliśmy ściankę tak aby były trzy jednakowe sypialnie
    - gabinet przerobiliśmy na sypialnię

    może ktoś ma sugestię co do zmian, jakąś podpowiedź?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0376.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	41656  
  4. oczekiwanie

    W czasie oczekiwania na warunki tech. jedną dobrą rzeczą jest możliwość przemyślenia jeszcze raz wszystkich za i przeciw dotyczących projektu.Nasz wybór padł na tymoteusza z archetonu i im bliżej do budowy wydaje mi się że to był dobry wybór dla naszej rodziny.Na początku były mżónki o wielkich przestrzeniach i cudach na kiju,ale z czasem przemówił rozsądek i rachunek ekonomiczny.Jedno z czego nie chcemy zrezygnować to wybudowanie domu parterowego,żadnych skosów i schodów.Może ...
  5. przenosiny

    Witam!
    Przenoszę swoje zapiski na Forum
    Jednak bardziej odpowiada mi ta forma dziennika.
    Zapraszam, kocimieta
Strona 1 z 2